“Bilgi ve haber paylaşım lideri” Veteriner Hekim M.Hakan BOYAR.


45781_1419548127582_1199032654_30980052_6105430_n

 

 

Geçtiğimiz 2013 yılında da Türk Veteriner Hekimliğinin internette gönüllü “bilgi ve haber paylaşım lideri” Veteriner Hekim M.Hakan BOYAR oldu.
Değerli meslektaşımız iyi ki varsınız, elinize/yüreğinize sağlık…
AB Veteriner Hekim Platformu


5 Ocak 2014. 11:01
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Eskiler
En Yeniler
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
Doç. Dr. Fatih M Birdane
Doç. Dr. Fatih M Birdane
8 yıl önce

Aslında her zaman en önemli kriterlerden olmasına rağmen’ ‘bilgi paylaşımı’ yetersiz kaldığımız alanlardan biridir. Bu açığımızı kapatmaya çalışan derginiz ve Hakan Boyar’ı kutlar, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Mestan Özyer
Mestan Özyer
8 yıl önce

Sevgili Hakan Boyar’ı yaptığı çalışmalar için kutluyorum. Diğer gönüllü çalışmalar gibi, bilgi ve haber paylaşma da emek ve zaman isteyen yorucu bir çalışmadır. Bilgi ve haber paylaşımı çoğu zaman boşluğa taş atmak, karanlığa seslenmek gibidir. Büyük bir heyecanla yazılan, hazırlanan ve paylaşılan çalışmaya çoğu zaman hiç yanıt gelmez. Bazen yapılan bir teşekkür dışında başka bir ödülü de yoktur. Zamanla enerjiniz düşer, motivasyon azalır, durursunuz. Sevgili Hakan durmuyor, devam ediyor. Hiç bir emeğin uçup gitmeyeceğini, damla damla birikeceğini biliyor. Bilgi ve haber paylaşımı yanı sıra diğer görev ve aktivitelere de katılıyor ve destek veriyor. Ellerine sağlık Hakan Boyar.
Mestan Özyer

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
2
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x