BioMar-Sagun’nun yem deposu İzmir’de açıldı.


biomarsagun

 

 

 

İzmir(Bornova)’da BioMar-Sagun deposunun açılışını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Türkiye’de yeni deposu ile BioMar-Sagun müşterilerine daha iyi hizmet sağlayacak.

 

 

Panos Lagos, BioMar-Sagun Genel Müdürü

Panos Lagos, BioMar-Sagun Genel Müdürü

 

İzmir’deki bu yeni rahatlık, harika bir esneklik sağlıyor.BioMar-Sagun Genel Müdürü Panos Lagos’a göre, stoğumuzda balık üretimi ve başlangıç stoklarımızın hazır bulunması,müşterilere ihtiyacı olan yemi sağlarken daha hızlı olabilmemizi sağlıyor.

 

İzmir’de ki depo, stokunda Yunanistan, Fransa ve Danimarka’daki BioMar fabrikalarından gelen yemler bulundurulacak, sabah 9’dan akşam 5’e kadar faaliyet gösterecek. Özel durumlarda ve her zaman randevu alarak, düzenli açılış saatleri uzatılabilir.

 

BioMar-Sagun olarak Türk pazarına daya iyi hizmet edebilmeyi kendimize görev edindiğimiz için, Özgün Öncül’ü Satış Ve Pazarlama asistanı olarak görevlendirdik. Özgün Öncül(23) İzmirli ve Ege Üniversitesi Su Ürünleri Mühendisliği lisans derecesine sahiptir.

 

Ağustos 2014 yılında, Türkiye’de Ortak Girişim ile yem şirketi ve yem fabrikasının kurulması için Danimarka Biomar Grubu ve Türkiye Sagun Group nihai bir anlaşmayı imzaladı, fabrikamızın 2016 yılında devreye girmesi bekleniyor.

 

Girişimci yem fabrikası ana olarak Türkiye’ye hizmet verecek, ancak ürünler daha kullanıma müsait olduğu zaman BioMar-Sagun komşu ülkelerden bazılarına ihracat yapmaya da başlayacak.

 

 


Yazan - 13 Mart 2015. Kategori MANŞET, HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x