Bisküvici dedeye son veda!


Ülker Grubu’nun kurucusu Sabri Ülker son yolculuğuna uğurlandı

 

Bisküvici dedeye son veda!Galeriye gitmek için tıklayınızÜlker Grubu’nun kurucusu ve Onursal Başkanı Sabri Ülker, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı cenaze merasiminin ardından dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

 

Cenazeye katılan Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Sabri Ülker’in ömrünü ülkenin kalkınmasına ve üretime adadığını söyledi. Sabri Ülker’in cenaze namazı Fatih Camii’nde kılındı. Cenaze namazının ardından Ülker’in naaşı defnedilmek üzere Eski Kozlu Mezarlığı’na götürüldü. Cenaze törenine Başbakan Erdoğan’ın yanı sıra çok sayıda bakan, milletvekili, iş adamı ve vatandaş katıldı.

 

Cenaze namazı öncesi aileye taziyelerini ileten Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, “Ömrü boyunca ülkenin kalkınması, insanlara iş aş sağlamak için üreten bir insandı. Hayırsever bir iş adamıydı. Allah’tan rahmet diliyorum, yakınlarına baş sağlığı diliyorum.” dedi.

 

İstanbul Sanayi Odası Başkanı Tanıl Küçük ise, “Çok değerli bir sanayiciydi. Son derece farklı çok mütevazı bir insandı. Güzel tarafı şu; bıraktığı eser güçlü bir şekilde yoluna devam ediyor.” diye konuştu.

 

Halkın Sesi Partisi (HAS Parti) Genel Başkanı Numan Kurtulmuş da, Sabri Ülker’e Allah’tan rahmet diledi.

 

Ehl-i Beyt Vakfı Başkanı Fermani Altun ise, “Çok üzüntülüyüz. Sabri bey vakfımızın onur üyesiydi. Kendisine rahmet diliyoruz,” şeklinde konuştu.CHA


13 Haziran 2012. 16:25
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x