Bolu Gündem Ailesi 24.Yaşını Birlikte Kutladı


Kanatlı sektörüne yıllarca hizmet veren Süha Alpaslan’ın da ortağı olduğu Bolu Gündem 24. Yaşına köşe yazarları ve çalışanları ile girdi. Bolu Gündem ailesi  köşe yazarları ve çalışanları ile buluşarak hem doğum gününü kutladı hem de yeni yayın döneminde Bolu Gündem nasıl olmalı, 2012 yılında Bolu Gündem nelerle karşılaştı, neler yaşadı bunların değerlendirmesini yaptı.

 

 

Gazetenin Yazı İşleri Müdürü Ayşegül Topcu yaş günü pastasını köşe yazarlarına ve çalışanlara ikram ederek iyi dileklerini sundu.Daha sonra, gazetenin ortakları Süha Alparslan ve H.Hüseyin Aykan 2012 yılının Bolu Gündem açısından değerlendirmesini yaptı.

 

Köşe yazarlarımızdan Yener Bandakçıoğlu ise 1958 yılından bu yana Bolu yerel basınında ama yazı işleri müdürü, ama köşe yazarı olarak bulunduğunun altını çizerek en son Bolu Gündem Gazetesinde olmaktan mutlu olduğunu dile getirdi.

 

Bolu Gündemin değerli köşe yazarları da gündeme dair görüşlerini ifade ederek gazetenin yayın politikasını ve duruşunu kutladılar.

 

24. yıldönümünde Bolu Valisi İbrahim Özçimen gazeteye bir mesaj göndererek Bolu Gündemi kutladı. Bolu Milletvekili Tanju Özcan ve CHP Bolu İl Örgütü, Mehtap Özcan Mısırlıoğlu, Kenan Özcan Ahçıoğlu’da gazeteye çiçek, Bolu Milletvekili Ali Erçoşkun’da tatlı göndererek iyi dileklerini ifade ettiler

Bolu Gündem ailesini kutlar yayın organına başarı dileklerimizi sunarız

 

 


Yazan - 30 Kasım 2012. Kategori YENİ, GÜNCEL. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oy
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x