Bolu Tanıtım Günlerinde Ankara’da Hindi Ziyafeti


ANKARA’DA HİNDİ ZİYAFETİ

Bolu Valiliği ile Bolu Kalkınma ve Tanıtım Vakfı tarafından Ankara’da gerçekleştirilen Bolu Tanıtım Günleri 14 – 17 Haziran tarihlerinde Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde yapıldı.

 

Etkinliğin açılışına Bolu Valisi İbrahim Özçimen, Ak Parti Bolu milletvekilleri Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü, Cumhuriyet Halk Partisi Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ali Gökşin, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Bolu Kalkınma ve Tanıtma Vakfı Ankara Şubesi Başkanı Özer Özcan, kaymakamlar, belediye başkanları, davetliler ve vatandaşlar katıldı.

 

80 Bin civarında ziyaretçi katılımı olan tanıtım günlerinde organizasyon gereği Bolca Hindi, İzzet Baysal Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ile işbirliği yaparak Ankara’lılara dört gün boyunca Hindi Döner, Hindi Külbastı, Hindi Kavurma ve Hindi Sote ziyafeti yaşattı. Standda aşçı adaylarının hazırlamış oldukları hindi yemekleri yoğun ilgi gördü ve büyük beğeni topladı.

Bolu Vali yardımcısı H.Necdet ÖZEROĞLU Şerafettin Erbayram’a bu konu ile ilgili bir plaket verdi

 

Bolunun tanıtımına verilen katkıdan dolayı Bolu Kalkınma ve Tanıtma Vakfı Ankara Şubesi tarafından BOLCA Hindi Genel Koordinatörü Şerafettin Erbayram’a bir plaket verildi.

 

Şerafettin Erbayram, “Bolu’nun tanıtımını katkıda bulunmaktan memnuniyet duyduğunu ve daha öncede belirttiğimiz gibi, başarılı firmaların sadece kaliteli üretim ile değil aynı zamanda topluma yaptıkları katkılar ile de bir farklılık yaratacağının bilincindeyiz. Bu tip projelere katılarak hem toplumsal saygınlık kazanmak hem de firmamızın marka değerini artırmak bizim için gerçekten önemlidir” açıklamasında bulundu.

 

 

 

 

 


19 Haziran 2012. 14:33
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x