Burcu Esmersoy 300 Bin Dolara Vejetaryan’lığı Bıraktı


Son  olarak Show Tv’nin ses getiren yapımı “Yok Böyle Dans”‘ta büyük gürültülerle elenen tanınmış NTV spor spikeri Burcu Esmersoy yıllardır ‘Vetjetaryan’olarak bilinir.Bu özelliğini herkese büyük bir övünç kaynağı olarak dile getiren Burcu Esmersoy ‘Domino’s Pizza’nın reklam yüzü oldu.

“Yok Böyle Dans”ta popüler yönü ortaya çıkan sunucu Burcu Esmersoy reklamlarda boy göstermeye başladı. İlk olarak Emina Sandal’a teklif edilen ancak Sandal’ın kabul etmediği reklam filmi için Burcu Esmersoy’un 300 bin dolar aldığı iddia edildi.

20 saniyelik en az 3 reklam filmi, billboard ve dergi reklamlarını kapsayan bir yıllık reklam kampanyasının yüzü olacak Burcu Esmersoy’un böyle giderse NTV’den kopacağı konuşuluyor. Burcu Esmersoy’un bir televizyon kanalında daha yarışma programı sunacağı da iddialar arasında.
 
Vejetaryen oluyordum ki…
 
Bu konu ile ilgili olarak markanın, ‘Kayseri Ateşi’, ‘Lezzet Küpü’ ve ‘Oryantal’ adlı pizzalarını tanıtmak için kamera karşısına geçen Esmersoy, önce pişirdi sonra da yedi. Pizza yiyebilmek uğruna, vejetaryen olmaktan vazgeçtiğini söyleyen güzel sunucu ‘Bir hafta ertelemek zorunda kaldım. Galiba vazgeçtim. ‘Kayseri Ateşi’ varken nereye vejetaryen oluyorsun?’ diyerek espri yaptı.


DİĞER HABERLER
Bakan Eker “Türkiye’de Tarım Sektörü Kesintisiz 14 Çeyrektir Büyüyor"
21 Ocak 2011. 10:50
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
Serife Kucuk
Serife Kucuk
13 yıl önce

Para icin vejetaryenlikten vazgecen zaten hic olmasin, Vejetaryenlik ruhal bir durumdur, paraya satilacak bir oldu degildir.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
1
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x