Kümes Hayvancılığına Kolaylık Sağlayan Yükleyici


İş Makinaları, tarım ve hayvancılık sektöründeki son gelişmelerin ve yeniliklerin
ziyaretçilere tanıtıldığı Bursa 4. Hayvancılık ve Ekipmanları Fuarı’nda kümes hayvancılığında büyük kolaylık sağlayacağı belirtilen Teleskobik Yükleyici sergiledi.

Küçükbaş hayvan ve kümes hayvan çiftlikleri için özel olarak geliştirilen yeni ürünü  Teleskobik Yükleyici, yerden 1.8 metre yüksekliğiyle sınıfının en alçak tavanlı makinası olma özelliğine sahip.Yükleyici 1.500 kg kaldırma kapasitesi, 4.000 mm kaldırma yüksekliği ve 2.535 mm. ileri uzanma kapasitesi ile fuar boyunca tüm dikkatleri üzerine çekti.

Dar ve kısıtlı çalışma alanlarında kompakt ve manevra kabiliyeti yüksek hareket edebilen yükleyici, hafif olması nedeniyle zemine zarar vermiyor. 1.8 m yerden yüksekliği sayesinde kapıdan rahatlıkla geçebilen ve bu özelliği ile düşük tavanlı binalar ve barakalar için kullanışlı bir makine olarak ön plana çıkan yükleyici, kamyona tek taraftan yükleme kabiliyetine, yüksek verimli tork motorlarına da sahip.

Yüksek operatör konforunun da sunulduğu makina, sessiz çalışıyor. Ayrıca kullanıcıya özel gün boyu rahatlık sağlayan deluxe süspansiyonlu koltuğa sahip. Kabinin içine ve dışına kolaylıkla adım atabilmek mümkün. Kabine yandan girişler emniyetli ve de güvenli.

 

 


Yazan - 20 Eylül 2011. Kategori HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x