MANŞET

ISO 22000:2018 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Baş Denetçi Geçiş Eğitimi

ISO 22000:2018 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ, GLADER ONAYLI BAŞ DENETÇİ GEÇİŞ EĞİTİMİ

Diş Fırçalamak Orucu Bozar mı?

Diş fırçalamak orucu bozar mı? Ramazan ayında diş fırçalamanın orucu bozup bozmadığı en çok merak edilen konular arasında.

VIV TÜRKİYE 2 Yıl Aradan Sonra 9. Kez Kanatlı Sektörü İle Buluşuyor

VIV Türkiye 2019

İstanbul Fuar Merkezi Salon 9-10-11’de kapılarını 9. Kez açılacak Türkiye’nin tek Tavukçuluk ve Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı VIV TÜRKİYE 2019

TİM’den Ordu’da Karadeniz Meclisi Platformu

TİM Ordu

“TİM Doğu Anadolu Meclisi” adıyla düzenlediği açık iletişim platformu niteliğindeki bölgesel meclislerinin üçüncüsünü “TİM Karadeniz Meclisi” olarak Ordu’da gerçekleştirdi.

TVHB: Sağlıkta Şiddet Veteriner Hekimleri de Mağdur Ediyor

Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konseyi, sağlık çalışanlarına yönelik saldırıların artması ile ilgili bir açıklama yayınladı.

19 Mayıs ve Atatürk’ün Kararlılığı

Mustafa Kemal Atatürk Nutuk’a böyle başamıştı: Öyleyse ya bağımsızlık, ya ölüm! İşte gerçek kurtuluşu isteyenlerin parolası bu olacaktı. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün, imkansızlık ve umutsuzluk günlerinde bağımsızlığın, kurtuluşun fitilini ateşlediği şanlı günün yıldönümü. Ulu Önder ‘Ya bağımsızlık ya ölüm’ cümlesini 19 Mayıs 1919’da kurmuş ve ömrünün […]

Ali Eroğlu: Hastalık nedeniyle hayvansal üretimimizin yüzde 10’unu kaybediyoruz.

TVHB Merkez Konseyi Baskani Ali Eroglu

“Ülkemizde hayvan hastalıkları nedeniyle hayvansal üretimimizin yüzde 10’unu kaybediyoruz. Bu, yaklaşık bir yıllık ithalatımızla eş değerdir ve büyük bir rakamdır.”