CP Piliç’ten ev hanımları dahil herkese iş imkanı


Aydın Özpelit
Çiftlik Dergisi Bolu Bürosu

Ülkemizin öndegelen entegre piliç firmalarından CP Piliç başlattığı şyeni uygulama ile tüm kesimlere Part time iş imkanı verecek.

Bu uygulama ile ilgili olarak bilgi veren CP Piliç Mudurnu Yazılar Kesimhane Müdürü Mevlüt Taş şunları söyledi “Mudurnu Yazılar Kesimhanesinde örnek bir çalışma başlatacağız.Kesimhanemizde 16 yaş 60 yaş arasında Öğrenci, ev hanımı herkese part time iş imkânı vereceğiz.Belirli günler ve saatlerde çalıştıracak ı işçiler ile sözleşme yaparak diğer işçilerin tüm imkânlarından faydalanacaklar ve  çalıştıkları saatler içersinde sigortalı olacaklar.”

ÖĞRENCİLERE DESTEK

Taş, Mudurnu Süreyya Astarcı Meslek yüksek okulunda okuyan öğrencilere kapılarının sürekli açık olduğunu ifade ederek, Öğrenci arkadaşlarımız Part time olarak çalışabilir ve Sigortalarını başlatabilirler dedi. Taş, öğrenci arkadaşlarımıza bu çalışma sonrasında CP olarak maddi anlamda destek vermenin ötesinde çalışma ortamını görerek hayata hazırlanmalarına destek olacaklarını ve anlaştıkları öğrenciler ile öğrencilik dönemi sonrasında CP nin kadrolu elemanı olma teklifinde de bulunduklarını açıkladı.

CP PİLİÇ EV HANIMLARINA DA KAPILARINI AÇTI

CP Piliç Mudurnu Yazılar Kesimhane Müdürü Mevlüt TAŞ CP olarak Ev hanımları içinde Part Time iş imkânını sunduklarını belirterek, Mudurnu Merkez veya CP ye yakın köylerdeki Ev hanımlarının evlerine maddi anlamda destek ve sigortalarının başlaması için bir fırsat verdiklerini belirtti. Taş, Ev hanımları öğleden sonra saat 14.00 ila 17.00 arasında CP Kesimhanesinde kendilerine gösterilecek bölümlerde ve herkesin rahatlıkla yapabileceği işlere yönlendirilerek katkıda bulunmak istediklerini belirtti. Taş, gerek öğrencilerin gerekse Ev hanımları için gruplar oluşturarak bir çalışma takvimi oluşturduktan sonra Part time çalışacak olan arkadaşlarımız için servis kaldıracaklarını söyledi.

DİĞER HABERLER
İzmir,Damızlık Sığır Yetiştiriciliğirde Merkez Olacak….!

8 Kasım 2011. 10:19
0 0 Oylar
Okuyucu puanı:
Abone ol
Bildir
guest

2 Yorum
Eskiler
En Yeniler
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
mehtap hızlan
mehtap hızlan
11 yıl önce

ev hanımıyım işe çok ihtiyacım var.ilgilenirseniz sevinirim.

fatma keskin
fatma keskin
11 yıl önce

halkla ilişkiler mezunuyum.dışarıdan 4.sınıf işletme okumaktayım.8 yıl boydak holdingin öncü kuruluşlarından olan istikbal mağazasında mağaza sorumlusu olarak çalıştım.iş aramaktayım.aktif çalışma hayatını seven biriyim.halkla ilişkiler departmanı,müşteri temsilcisi olarak personel ihtiyacınız varsa çalışabilirim.ilginize teşekkür ederim.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
2
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x