Deniz Ticaret Odası Akdeniz Denizcilik Birliği’nde


Akdeniz Birliği1

İMEAK DENİZ TİCARET ODASI

AKDENİZ DENİZCİLİK BİRLİĞİ’NE ÜYE OLDU…

 

 

“UMM 3. Akdeniz ve Avrupa Liman Profesyonelleri Forumu”, 7-8 Kasım tarihlerinde Fransa’nın Marsilya şehrinde gerçekleştirildi. Forum kapsamında İMEAK Deniz Ticaret Odası, “Akdeniz Denizcilik Birliği”ne üye oldu.

 

 

Fransa’nın Marsilya şehrinde gerçekleştirilen “UMM 3. Akdeniz ve Avrupa Liman Profesyonelleri Forumu”nda, İMEAK Deniz Ticaret Odası, DTO İzmir Şubesi Meclis Başkanı Géza Dologh tarafından temsil edildi.

 

 

Dologh, İMEAK Deniz Ticaret Odası tarafından yapılan girişimler sonucunda yetkililer tarafından “Akdeniz Denizcilik Birliği (UMM)”ne ortak üyeliğin uygun bulunduğunu belirterek, üyeliğin imza ile resmileştirildiğini söyledi.

 

 

Birliğin; liman faaliyetleri, deniz ticareti ve deniz ile ilgili diğer alanlarda Avrupa Birliği ve Akdeniz çevresindeki ülkeler arasında teşvik sağlamayı amaçladığını vurgulayan Dologh, “7-8 Kasım 2013 tarihlerinde yapılan “UMM 3. Akdeniz ve Avrupa Liman Profesyonelleri Forumu”nda Deniz Ticaret Odası’nın ortak üyeliği imza ile resmileştirildi. Forum kapsamında ayrıca, Türkiye hakkında çeşitli konferanslar düzenlendi. Forumun önümüzdeki yıllarda Türkiye’de yapılmasını önerdim” diye konuştu.

 

 

Dologh ayrıca, Forumda bir konuşma yaptığını ve burada Türkiye’nin aktif bir ülke olarak yer alacağını, Akdeniz denizcilik zincirinin kuvvetli bir halkası olacağını vurguladığını anlattı.

DİĞER HABERLER
Serbest Veteriner Hekimleri Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı...

13 Kasım 2013. 10:25
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x