DSM Yeni Logosu İle Dönüşümünü Taçlandırdı


Dünya hayvancılık dünyasının öncü firmalarından DSM yeni logosu ile değişimini duyuruyor.

Royal DSM N.V., “ Bright Science. Brighter Living™ ” (Aydınlık Bilim, Daha Aydınlık Yaşam) sloganı ile bir kimya şirketinden; sağlık, gıda ve malzeme alanlarında etkin bir Yaşam ve Malzeme Bilimleri şirketine dönüşümünü yeni kurumsal logosu ile ilan etmiştir. Yeni logo şirketin “yeni” DSM’e dönüşümünün sembolü olmuş ve DSM yeni logosu ile müşterilerine, tedarikçilerine, hissedarlarına, çalışanlarına ve topluma yeni bir sayfa açtığını bildirmiştir.
 
DSM’in yeni logosu şirketin misyonu, stratejisi ve kültürünün bir yansımasıdır. İnsan, Gezegen ve Kar temellerine dayalı sürdürülebilirliği, şirketin stratejik hedeflerine ulaşmak üzere dünya çapında bütünleşmiş bir ekip olarak çalışmasına dayalı “Tek DSM” felsefesini ve DSM’in günümüz insanları ve gelecek kuşaklar için daha aydınlık yaşamlar yaratma misyonunu temsil eder.

DSM’in CEO’su Feike Sijbesma DSM’in dönüşümünü yeni logo ile ilgili konuşmasında, “Büyüme odaklı yeni stratejimiz, bu yoldaki kültür değişimimiz ve Tek DSM felsefemiz ile yeniden yapılanma sürecimiz tamamlanmıştır, şimdi yeni DSM’i iç ve dış dünyaya gösterme zamanıdır.” şeklindeki sözleri ile açıklamıştır.

DSM – Bright Science.
Brighter Living.™

DSM sahip olduğu bilim ve yeniliği müşterileri ile işbirliği kurarak, insanların yaşamında olumlu bir fark yaratacak ürün ve çözümler sunmak için kullanmaktadır. Yeni logo aydınlığı ifade etmekte ve bunun yanısıra birçok anlam taşımaktadır. Karışık ve üst üste kapanmış renkler DSM insanlarının çeşitliliğini, DSM’in global yetenek ve teknolojilerinin eşsiz kombinasyonunu, yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler üretmek için çeşitli iş gruplarının (gıda, sağlık ve malzeme) birlikte çalışmasını ifade eder. Logo aynı zamanda dinamik hareketliliği ifade eder, sürekli değişen dünyada büyük deneyime sahip bir hareket duygusu taşıyabilmesi için şirketin de sürekli geliştiği anlamını taşır.

DİĞER HABERLER
2011 17th FECAVA/KHVHD Kongresi'nin Ardından

Royal DSM N.V. sağlık, gıda ve malzeme alanında faaliyet gösteren bilim odaklı global bir şirkettir. DSM Yaşam Bilimleri ve Madde Bilimleri konusundaki kendine özgü yetkinliklerini birleştirerek tüm paydaşları için sürdürülebilir değer yaratmak amacıyla ekonomik refah, çevresel ilerleme ve sosyal gelişme konularında fayda sağlamaktadadır.

DSM  global pazardaki gıda ve besin takviyeleri, kişisel bakım, yem, ilaç, tıbbi cihazlar, otomotiv, boya, elektrik ve elektronik, yaşam koruyucular, alternatif enerji ve biyo-bazlı malzemeler gibi  besleyen, koruyan ve performansı arttıran yenilikçi çözümler sunar. DSM 22.000 çalışanı ile 8 milyar Euro yıllık net satışa sahiptir ve New York Borsası’nda kotedir. Daha fazla bilgi için www.dsm.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


2 Mart 2011. 16:04
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x