Dükkanı İçin Organik Yumurta Çiftliği Kuruyor


İletişimci Özgür Aras ile birlikte İstanbul Cihangir’de açtıkları “YIMIRTA” Cafe ile büyük ses getiren Mehmet Ali Erbil bu kez dükkanı için organik Yumurta çiftliği kuracak.

 

Haftanın her günü, sabah 7 ‘den gece 2 ‘ye kadar hizmet veren “Yımırta“nın dekorundan menüsüne her detayıyla özel olarak ilgilenen Erbil ve Aras, mekanlarının dost sofralarındaki samimiyeti taşıyacak özel ve sıcak bir yer olması için uzun büyük çaba sarfettiklerini söylüyorlar.

 

TRAKYA BÖLGESİNDE YER ARIYOR

 

Organik yumurta üretmek için Trakya bölgesinde yer aradığını söyleyen Mehmet Ali Erbil, “Yumurtanın insan beslenmesindeki yeri biliniyor.En ucuz ve bol protein kaynağı yumurta ile ilgili bir dükkan açarak insanlara bu sihirli gıdayı sunmanın huzuru içindeyim.Arkadaşlarımın tavsiyesi ile şimdi de yumurta üretimi ile ilgili bir çalışma yapmak istiyorum.Bu konuda uzmanlarla görüşüyoruz ve Trakya bölgesinde serbest dolaşımla üretilen yumurta çalışması için arazi arıyoruz.”dedi.

 

Yemeyi seven iki dost olarak bu yola adım attıklarını belirten ortaklar; günlük ürünlerden yapılan özel lezzetleriyle, Cihangir ‘i uğrak yeri edinmiş lezzet sahibi damaklara yeni tatlar sunmayı hedefliyor.

 

80 kişilik oturma kapasitesiyle Cihangir ‘e taze bir soluk kazandıran “Yımırta“ da, farklı tatları makul fiyatlarla bir arada bulmak mümkün.


Yazan - 24 Aralık 2012. Kategori KÜMES HAYVANCILIĞI. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oy
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x