Ekol’e “Mükemmellik Ödülü”


Procter&Gamble’ın her yıl  dünya çapındaki stratejik tedarikçileri arasında düzenlediği “Business Partner Excellence Award” (İş Ortağı Mükemmellik Ödülü) kapsamında bu seneki Lojistik Dalı’ndaki sahibi, gerçekleştirdiği stratejik inovasyonlar ve yatırımlarla Ekol Lojistik oldu. 27 Ekim 2011 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nde P&G merkezinin bulunduğu Cincinnati şehrinde gerçekleştirilen büyük ödül töreninde Ekol Lojistik FMCG Sektör Yöneticisi Kaan Sarıer, ödülü P&G Global Lojistik Satınalma Yöneticisi Chandra Vaddadi’den aldı.

17 Kasım 2011, İstanbul; Procter & Gamble’ın her yıl dünya çapındaki stratejik iş ortakları arasında P&G çalışanlarının yaptığı geniş tabanlı değerlendirme ile seçtiği lojistik alanındaki “Business Partner Excellence Award” Ekol Lojistik’e verildi. Orta ve Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika(CEEMEA) bölgesindeki tüm ülkeler arasından lojistik dalında ödülün tek sahibi; iş birliği ve ortaklığında sürekli olarak yüksek seviyelerde performans gösterdiği  ve dünya tüketicilerinin yaşamlarını iyileştirmeye yardımcı olduğu için Ekol Lojistik oldu.

27 Ekim 2011 tarihinde, Hilton Cincinnati Netherland Plaza Otel’de 2011 P&G İş Ortağı Tanıma Akşam Yemeği ve ödül töreni P&G’nin Yönetim Kurulu Başkanı ve İcra Kurulu Başkanı’nın da katılımıyla düzenlendi. Ekol Lojistik, CEEMEA bölgesinde üst düzey performansıyla lojistik dalında “Business Partner Excellence Award” sahibi oldu. Ekol Lojistik adına FMCG Sektör Yöneticisi Kaan Sarıer bu prestijli ödülü P&G Global Lojistik Satınalma Yöneticisi Chandra Vaddadi’den aldı.

DİĞER HABERLER
Bakanlık Müsteşarı Suudi Arabistan Yetkilileri İle Projeleri Görüştü

Türk lojistik sektörünün dinamik ve yenilikçi çözümlere imza atarak sürekli gelişen firması Ekol Lojistik, bu ödül için P&G’nin değerlendirmeye aldığı dünya çapındaki 1.000’den fazla stratejik ve büyük iş hacimli tedarikçisi arasından seçildi. Ekol, 5 yıldır P&G’ye CEEMEA bölgesinde Yeşil Lojistik uygulamalarıyla uluslararası taşımacılık, antrepo, depolama ve gümrükleme konularında hizmet veriyor. Yürütülen ortak proje ile Avrupa’nın farklı ülkelerindeki üretimlerden Türkiye’deki dağıtım deposuna kadar bütün tedarik zinciri Ekol Lojistik tarafından yönetiliyor.

Ekol Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Musul konuyla ilgili olarak;  “Böyle bir ödülü alıyor olmamız bizi çok gururlandırdı. Çünkü bu ödül, uyguladığımız teknolojik altyapımızla inovasyon anlamında hedeflerimize ulaştığımızın somut bir göstergesidir ve P&G’nin CEEMEA bölgesindeki lojistik tedarikçilerinin arasından ödül alan tek firma olmamız bizim için büyük bir gurur.” dedi.

Ekol Lojistik Hakkında:

1990 yılında faaliyetlerine başlayan Ekol, daha ilk günden itibaren dünya çapında bir marka olmayı hedefleyerek yola koyulmuştur. Uluslararası taşımacılıkta yük organizasyonu ile başlanılan noktadan, üçüncü parti entegre lojistik hizmetleri sunan bütünleşik bir yapıya ulaşmıştır. Ekol bugün yarattığı know-how, kalifiye insan kaynakları ve ileri teknoloji uygulamalarıyla çok farklı sektörlerde bulunan yerli ve yabancı müşterilerine entegre lojistik hizmetleri ve tedarik zinciri çözümleri tasarlamakta ve sunmaktadır.

DİĞER HABERLER
Rusya vizesi konusunda Rus Dışişleri’nden önemli açıklama

Türkiye ve Avrupa’da en yeni teknoloji ile donatılmış dağıtım merkezleri, genç ve çevreci araç filosuyla, yeni ekonominin gereksinim duyduğu her türlü hizmeti bütünleşik bir şekilde, uluslararası arenada sunabilen Ekol; taşımacılık, depo yönetimi, dış ticaret ve tedarik zinciri yönetimi çözümlerini müşterilerine sunmaktadır. Ekol, 400.000 m2 kapalı alanı aşan dağıtım merkezleri; 1.900 araçlık filosu ve 3.300 çalışanıyla Türkiye’nin ve Avrupa’nın öncü entegre lojistik hizmet sağlayıcıları arasında yer almaktadır.


17 Kasım 2011. 15:47
0 0 Oylar
Okuyucu puanı:
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x