Dünya Starı Günde 16 Yumurta Yiyerek yeni Filmi İçin 16 Kilo Kas Yaptı


kellan-lutz

 

Kaslanmanın Sırrı 16 Yumurtada Yeni filmi için 11 kilo kas yapan Twilight serisinin yıldızlarından Kellan Lutz formunun sırrını açıkladı.

 
Gişe rekorları kıran ve tüm dünya tarafından izlenen Twilight filminde vampiri canlandıran Kellan Lutz, formunu günde 16 yumurta yiyerek egzersiz yapmaya borçlu olduğunu söyledi.

 
kellan-lutz1Men’s Fitness dergisine henüz vizyona girmeyen Immortals (Ölümsüzler) isimli filmi için nasıl kaslı bir vücut ortaya çıkardığını anlatan 26 yaşındaki yakışıklı oyuncu, yumurtanın yanısıra başka proteinler de alarak 99 kiloya kadar çıktığını ve çok sıkı fitness antrenmanları yaptığını söyledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

İç mekanların yanısıra dışarda çalışmayı sevdiğini, hatta kayaları fırlatarak kollarını çalıştırdığını belirten Lutz, “Aslında spor salonlarına gitmeyi sevmiyorum. Vücudumu aptallaştırıyormuşum gibi geliyor. Onun yerine sahilde koşmayı seviyorum. Sahildeki egzersiz aletleriyle şınav çekiyorum” diye konuştu.

 

 

 

Immortals’da filmde Yunan tanrısı Poseidon’u canlandıran genç oyuncu, filmde formunu korumak için her gün egzersiz yaptığını, film setinde arkadaşlarıyla en çok şınav çekme yarışı yaptıklarını söyledi.


DİĞER HABERLER
Süt Sektöründe Bire Al,Üçe Sat Dönemi Soygun Değil mi?
23 Eylül 2013. 15:24
0 0 Oylar
Okuyucu puanı:
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x