DÜNYA yenilenen binasına taşındı!


Türkiye’nin tek bağımsız ekonomi gazetesi DÜNYA bugünden itibaren yeni adresinde çalışmaya başladı. DÜNYA baştan aşağı yenilenen binasıyla okurlarına hizmetin çıtasını da yükseltecek.

 

İSTANBUL – Türkiye’nin tek günlük ekonomi gazetesi DÜNYA, bir süredir yenilenme çalışmaları süren Bağcılar 100. Yıl Mahallesi’ndeki adresine taşındı. Yenilenen Globus Basınevi, ekonomi yayıncılığının lideri gazete DÜNYA’nın dinamizmini yansıtacak şekilde yeniden dizayn edildi. Bina, baştan aşağıya okurlarına yüksek kalitede bilgi ve haber aktarmamızı kolaylaştıracak pek çok modern sistem ve cihazla donatıldı.

 

Yazı işlerinden baskıya, ilan servisinden dağıtıma bütün birimleriyle yenilenen binasında tek çatı altına toplanan DÜNYA, okurlarına sunduğu hizmetlerin çıtasını da yükseltiyor.

Günümüzde hızla değişen dünya ve Türkiye ekonomisindeki gelişmelerin iş aleminin ihtiyaçlarını da değiştirdiğini göz önüne alan gazeteniz yeni yayın sezonuna okurlarının doğrudan işine yarayacak yeniliklerle girmeye hazırlanıyor.


Yazan - 22 Ekim 2012. Kategori Uncategorized. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x