Keskinoğlu’ndan Düzeltme


 

Konu:“Keskinoğlu Şirketler Grubu satılıyor” iddiaları hak. DÜZELTME

 

2016’yı 1 milyar 150 milyon TL ciro ile kapatıp 54’üncü yılına giren ve Türkiye’yi 70’i aşkın ülkede temsil eden şirketimiz, kuruluşundan bu yana; gerek ticari ve sosyal paydaşlarına, gerekse de kamuoyunakarşı duyduğu sorumluluğun bir yansıması olarak tüm faaliyetlerini şeffaflıkla yürütmüştür.

 

Bu ilkeye olan inancımız gereği; Keskinoğlu Şirketler Grubu’nun, uluslararası pazar hedeflerini daha hızlı yakalamak için 2015 yılı başında global ölçekte ortaklık görüşmeleri yapacağını duyurduk.2015 ve 2016 yıllarında bu konuda çeşitli global üretici firma ve/veya yatırımcı ile görüşmeler yapan şirketimiz, yürüttüğü yoğun sürecin ardından; gerek kurum, gerek çalışanlar, gerekse de ülke çıkarları açısından hassasiyetle gözettiği iş hedeflerine karşılık gelecek şartlar oluşmadığından bu süreci erteleme kararı almıştır.

Fevzi Keskinoğlu Yönetim Kurulu Başkanı

Son günlerde, bazı basın organları tarafından şirketimizle ilgili bir satış süreci olduğuna dair gündeme getirilen iddialar gerçekleri yansıtmamaktadır, 2017 yılı için planlarımız arasında böyle bir hedef söz konusu değildir.  Keskinoğlu Şirketler Grubu olarak, 2017 yılı itibariyle;yönetim aşamalarında profesyonellerle çalışarak kurumsallaşma sürecini başlattık. Yüzde 100 Türk sermayeli bir şirket olarak, sektörümüzde bu alanda da öncülüğü üstlenmenin getirdiği sorumluluk ve yeni yapımızın oluşturduğu dinamizmle birlikte, büyüme hedeflerimize ve yeni yatırımlara odaklanmış durumdayız.

 

Bunun dışındaki tüm iddiaların, kamuoyunu ve ticari paydaşlarımızı yanlış yönlendirebilecek nitelikte, spekülatif söylentilerden ibaret olduğunu belirtir; tarafımızdan yapılmayan açıklamalara itibar göstermeyeceğiniz inancıyla, hassasiyetiniz için teşekkürlerimizi sunmak isteriz.

 

 

Saygılarımızla,

 

Fevzi Keskinoğlu

Yönetim Kurulu Başkanı

Keskinoğlu Şirketler Grubu


Yazan - 27 Nisan 2017. Kategori MANŞET, KÜMES HAYVANCILIĞI, HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x