E-Reçete uygulaması hakkında toplantı


 

 

 

 

MESLEKTAŞLARIMIZIN DİKKATİNE!

 

E-REÇETE UYGULAMASI HAKKINDA TOPLANTI

 

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından Hayvancılık Bilgi sistemi (HAYBİS) kapsamında 15/07/2017 tarih itibari ile tüm Türkiye’de E-Reçete test uygulamasına geçilmiş olup; bu sistem ile ilgili bilgi vermek,sistemi tanımak ve görüş alışverişinde bulunmak amacıyla 01 Ağustos 2017 tarihinde Bornova Zeytincilik Araştırma Enstitüsü toplantı salonunda (İl Müdürlüğü kampüs yanı) bir toplantı düzenlenecektir.

 

Belirtilen yer ve tarihte sabah 10:30-12:30 saatleri arasında Kamuda görev yapan Veteriner Hekimlerle (ilçe müdürlükleri,Belediye,Üniversite vs) öğleden sonra 13:30-15:30 saatleri arasında Klinisyen Veteriner Hekimler,özel sektörde (kanatlı,et süt işletmeleri,hayvancılık işletmelerinde sözleşmeli Veteriner Hekimler vs) ve Veteriner Ecza Depolarında görev yapan Veteriner Hekimlerle toplantı yapılacaktır.

Bakanlık E-Reçete sistem yöneticisi tarafından yapılacak sunumla odamız üyeleri olarak konu hakkında ayrıntılı bilgi edinmenizi sağlayacak bu toplantıya katılım sağlanması önem arz etmektedir.Konu hakkında doğru bilgi sahibi olunması ve görüş alışverişi açısından katılım sağlanması hususunu rica ediyoruz.

 

İzmir Veteriner Hekimleri Odası

Yönetim Kurulu

 

Tarih: 01/08/2017

Yer : Bornova Zeytincilik Araştırma Enstitüsü Toplantı Salonu (Gıda Tarım ve Hayvancılık İzmir İl Müdürlüğü yanı- Ağaçlı yol Bornova)


Yazan - 27 Temmuz 2017. Kategori MANŞET, ETKİNLİKLER, HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x