En büyük tarımsal ve üretim verimlilik anlaşması


 

 

Analiz, danışmanlık, bitki korumave denetim alanlarında hizmet veren İnvenura Holding,Türkiye ve Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) arasında gerçekleştirilen en büyük tarımsal ve üretim verimlilik anlaşmasına imza attı.

BAE’nin en büyük üretim çiftliklerinden biri olan al-Hayer Çiftliği ile 3 yılı kapsayan ve 2 milyon dolar değerindeki anlaşma ile İnvenura Holding, 5 bin dönümlük arazidebulunan tarımsal üretim çiftliğini iyileştirme ve geliştirme eğitimi, yeni ürün üretilmesinin sağlanması ve ürün çeşitliliğinin artırılması konularında hizmet verecek.

Türkiye’nin modern tarım uygulamalarındaki uzmanlığının yanı sıra İzmir merkezli faaliyetlerini yürüten İnvenura Holding’in tarımsal üretim danışmanlığı konusundaki uzmanlığı ve yetkinliği de Ukrayna’nın ardından bölgeye ihraç edilecek.

 

İnvenura Holding Hakkında
Analiz, danışmanlık, bitki koruma ve gözetim&denetim alanlarında 2012 yılından bu yana İzmir merkezli olarak faaliyet gösteren İnvenura Holding, 2015 yılında Türkiye’deki gıda analizlerinin yüzde 10’unun gerçekleştirdi. Şu an için tarım sektörü ağırlık olarak, tarım ürünlerinin tohum ve toprakla olan ilk adımından tüketicinin sofrasına gidene kadarki tüm süreçlere yönelik hizmet veren İnvenura Holding, İzmir ve Manisa’da bulunan laboratuvarları ileTürkiye’nin her noktasına hizmet veriyor.


2 Mart 2017. 15:30
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x