En Yaratıcı Tavuk Tarifleri Yarışmasında Son Günlere Gelindi


349470-svetik
Beyaz Et Sanayicileri ve Damızlıkçıları Birliği Derneği ve Sağlıklı Tavuk Bilgi Platformu’nun Facebook üzerinden başlattığı yeni dijital yemek yarışmasıyla tüm katılımcılar, hem çok keyifli ve bilgilendirici bir deneyim yaşıyor hem de büyük para ödüllerinin sahibi oluyor. Genç, yaşlı, amatör, profesyonel yemek meraklısı herkese kapılarını açan yarışma, beceri ve yaratıcılıkların sergilendiği bir lezzet şöleni olma hedefiyle organize ediliyor. “Tavuk etiyle en yaratıcı tarifi ben yaparım” diyenleri arayan yarışma, tüm Türkiye’den katılımcılarını bekliyor.

 

 

Başvuru yapmak çok kolay

 

 

Başvuru, www.facebook.com/tavukvesaglik Facebook sayfasında yönlendirmesi bulunan https://apps.facebook.com/tavuklayaraticitarif/ internet adresine ücretsiz giriş yaparak gerçekleştirilebiliyor. Yarışma başvuruları, Tavuk ve Sağlık Facebook sayfasında 24 Ağustos 2015 Pazartesi günü saat 11.00’da başlıyor, 6 Kasım 2015 Cuma günü saat 18.00’da ise sona eriyor.

 

 

Yarışma jürisi ve ödüller

 

 

Ön jüri üyeliğini Yemek Bloggerı Nilay Tulum ve Ünlü Şef Eyüp Kemal Sevinç’in üstlendiği yarışmada jüri koltuğunu ise BESD-BİR Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Sait Koca, BESD-BİR Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Görener, Danışman Prof. Dr. Ali Atıf Bir, Yemek Bloggerı Nilay Tulum, Şef Eyüp Kemal Sevinç ve Diyetisyen Güneş Aksüs dolduruyor. Yarışmanın final etkinliğinde jüri üyeleri tarafından birinci seçilecek katılımcıya 7.500 TL, ikinciye 5.000 TL ve üçüncüye 2.500 TL para ödülü verilecek. Katılımın ücretsiz olduğu yarışmada “Tavuk ile Yaratıcı Tarifler” hazırlayacak olan katılımcılar, tarifleri malzeme ve görsellerle de destekleyerek siteye yerleştirirken, yarışma finalinde de bir saat içerisinde siteye yerleştirdikleri tarifleri yapmakla yükümlü olacaklar. Ayrıca yarışmaya katılım gösteren tüm katılımcılara yarışmaya özel tasarlanan mutfak önlüğü hediye edilecek.

 

12065734_1715367458681761_4481370875268260670_n


Yazan - 27 Ekim 2015. Kategori MANŞET, HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x