Erpiliç Okul Yapımına Devam Ediyor


4

 

 

 

 

 

ERPİLİÇ’TEN OKUL MÜJDESİ

 

Bolu Valiliği ile Erpiliç Entegre Tavukçuluk Üretim Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti. arasında Göynükte yapılacak olan 16 derslikli ilkokul için protokol imzalandı.

 

Bolu Valiliğinde yapılan protokol törenine, Bolu Valisi Aydın Baruş, İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu, Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan, ile Erpiliç Entegre Tavukçuluk Üretim Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı hayırsever Ali Ericek, Göynük İl Genel Meclis Üyeleri Mustafa Bayraktar ile Mümtaz Altınbaş katıldı.

 

Protokol imza töreninde ilk olarak, Göynük Sofuali Mahallesi’ne yapılacak olan 16 derslikli ilkokul yapımı için düzenlenen protokol metni okunarak yapılacak okul hakkında bilgiler verilerek ilgililerin yükümlülükleri belirtildi.

 

Metninin okunmasının ardından Bolu Valisi Aydın Baruş, Hayırsever Ali Ericek, Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan ve Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu tarafından protokol metni imzalandı.

 

5

 

 

“HAYIRSEVERLERİMİZİN ARTMASINI TEMENNİ EDİYORUM”

 

Protokolün imzalanmasının ardından Hayırsever Ali Ericek’e teşekkür eden Bolu Valisi Aydın Baruş, ” Gerçekten kendileri Bolu ilinde vatandaşlarımızın istifadesi için yapılan tesislerde çok büyük bir pay sahibidir. İlimize çok güzel tesisler kazandırmış ve bu tür hayırları da devam ediyor. Ben tüm Boluluların, Bolulu iş adamlarının Ali Ericek Beyefendiyi örnek almasını diliyorum. Çünkü hayırseverlerimizin katkıları olduğu takdirde biz bu yatırımlarda çok hızlı mesafe alıyoruz. Hayırseverlerin katkısının olduğu yatırımlara öncelik veriyoruz ve bizde idare olarak elimizden geldiğince bunlara kaynak ayırmaya çalışıyoruz.

Bu sayede de çocuklarımızın çok daha sağlıklı ortamlarda eğitim görmelerini, hastalarımızın çok daha sağlıklı ortamlarda tedavi görmelerini temin etme gayretini gösteriyoruz. Ben bir kez daha Ali Ericek Beyefendi nezdinde Bolulu tüm hayırseverlere teşekkürlerimizi sunuyorum. Bolu için, Göynük ilçemiz için ve çocuklarımız için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Hayırsever iş adamı Ali Ericek’te yeni yapılacak olan okulun Bolumuza ve Göynük ilçesine hayırlı olması temennisinde bulundu.


Yazan - 6 Ağustos 2015. Kategori MANŞET, HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x