Eski Tavukçuya Yıllar Sonra Dükkanında Piliç İkram Edildi


Tavukçuluk dünyamızda bir döneme imzasını atan Mudurnu Tavukçuluk A.Ş.Sahibine kuruluşunu yaptığı piliç çevirme dükkanında piliç ikram edildi.

2001 krizinde karşılığı olduğu halde hiçbir kuruluştan kredi alamayan ve zorunlu olarak kapatılan Mudurnu Tavukçuluk A.Ş Yönetim Kurulu Başkanlarından Uğur Türesin doğup büyüdüğü Mudurnu’da yazı ailesinde görev yaptığı Mudurnu Haber Sitesi çalışanlarının İstanbul gezisinde rehberlik yaparak tarihi şehri gezdirdi.

Bir dönem dünya devleri ile mücadele ederek “Mudurnu Chicken”restaurant zincirlerini kuran Uğur Türesin Almanya,Bulgaristan,Azerbaycan ve Türkiye’de açtığı 54  dükkan ile büyük ses getirdi.

Günün yorgunluğunu atmak için Bakırköy’e giden grubu bekleyen bir sürpriz vardı. O da yıllar önce kuruluşunu yaptığı   ‘Mudurnu Chicken’restaurant’ının önünden geçen grubun önünü kesen işletmeci Selami Sümer davette bulundu.İşletmecinin daveti üzerine ‘Mudurnu Chicken’e giren Uğur Türesin ve diğer davetliler piliç çevirme yiyerek yorgunluklarını attılar.

Daha sonra Mudurnu’ya gitmek için yola çıkan Uğur Türesin ve arkadaşları güzel bir hafta sonu yaşamanın mutluluğunu paylaştılar.

FOTOĞRAFLAR: MUDURNU HABER-AYDIN ÖZPELİT


DİĞER HABERLER
3.VetAnka Kariyer Günleri ve Sektörle Buluşma proğramı
25 Ocak 2011. 18:23
0 0 Oylar
Okuyucu puanı:
Abone ol
Bildir
guest

2 Yorum
Eskiler
En Yeniler
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
Uğur TÜRESİN
13 yıl önce

ERKAN ABİME SEKTÖRE HİZMETLERİNDEN BİZLERİ HİÇ BİR AN UNUTMAMASINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM .TÜM TARIM VE TAVUKCULUK SEKTÖRÜNE HASRETLE SELAM SAYGILAR GÖNDERİYORUM.

viorika
viorika
13 yıl önce

super

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
2
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x