Et Balık Kurumu Yeni Genel Müdürü Kemaloğlu Denetimlerde Bulundu


03f829Et ve Balık Kurumu yeni genel müdürü İsmailKemaloğlu beraberindeki heyetle Sakarya ve İstanbul et konbinalarını denetledi.

 

Genel Müdür  İsmail KEMALOĞLU ve beraberindeki heyette bulunan İmalat Daire Başkanı Osman UZUN, Tesisler Daire Başkanı Yakup AKBULUT, Strateji Geliştirme Daire Başkanı Muhlis ATAY ve Ticaret ve Pazarlama Daire Başkan Remzi ZOR ile birlikte  denetlemelerde bulundu.+

 

Genel Müdürü  İsmail KEMALOĞLU, Sakarya’da Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği Başkanı Bülent TUNÇ, Kırmızı Et Üreticileri Sakarya İl Başkanı Ali ÇİFTÇİ, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf ALEMDAR ve Sakarya Kombina Müdürü Osman SOLAK ile kahvaltıda bir araya geldi.Türkiye’de kırmızı et piyasası hakkında genel bir değerlendirme yapan KEMALOĞLU, başta besicilerimiz olmak üzere tüm paydaşlarımızın ortak menfaatlerinin korunması için yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını belirtti.

 

Kahvaltı sonrası Genel Müdür  ve beraberindeki heyet kombinanın işletme binası, kesim ve parçalama salonu, soğuk depolar, satış mağazası, çevre düzeni ve diğer birimlerde incelemelerde bulundular.

 

ada147KEMALOĞLU, Kombina Müdürü Osman SOLAK’tan kombinanın işleyişi ve çalışma şekli hakkında bilgi aldı. Sakarya Kombina Müdürlüğü konferans salonunda personelin taleplerini dinledi. Genel Müdür İsmail KEMALOĞLU, personel ile yaptığı toplantı sonrası Sakarya Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mehmet ERDEMİR ve Sakarya Damızlık Sığır Yetirticileri Başkanı Hakan CANDEMİR ile yaptığı görüşmede Türkiye’de hayvancılık sektörünün gelişmesi ve istikrarlı bir şekilde büyümesi için Et ve Balık Kurumu’nun önemini vurguladı.KEMALOĞLU yeniden yapılanma ile birlikte süt piyasasında da piyasa düzenleyen bir Kurum olacağımızı belirterek, Et ve Balık Kurumunun, Türkiye tarım ve hayvancılık sektöründeki yerine ve önemine değindi.

 

Sakarya Et Kombinasında yaptığı inceleme ve değerlendirmelerin ardından Erenler Belediye Başkanı Cavit ÖZTÜRK ve Sakarya Valisi Mustafa BÜYÜK’ü makamında ziyaret eden Genel Müdür, İstanbul Depo Müdürlüğüne gitmek üzere Sakarya Kombinasından ayrıldı.

 

İstanbul Depo Müdürlüğü tesislerini gezen İsmail KEMALOĞLU ve beraberindeki heyet tesis hakkında Fabrika Müdürü Nevzat SERDAR’dan bilgi aldı. Personel ile tanışma toplantısı düzenleyip personelin depo müdürlüğü hakkında görüş ve önerilerini alan KEMALOĞLU, besicilerin yoğun kesim taleplerinin karşılanabilmesi için alınan önlemler çerçevesinde iş yoğunluğumuzun biraz daha arttığını ve bu yoğunluk süresi boyunca herkesin özveri ile çalışması gerektiğini vurguladı. Depolardaki yığılmayı önlemek ve daha iyi hizmetler verebilmek için ilave yatırımlar ile yeni stoklama imkânlarının oluşturulduğunu söyledi. İstanbul Depo Müdürlüğündeki incelemelerin ardından Türkgeldi’de Et ve Balık Kurumu’na ait Canlı Hayvan Depo Tesisinde incelemelerde bulundu.

 

BAŞ SAĞLIĞI

 

Kurumumuz emekli personelinden Sayın Prof. Dr. Ersural SUNER 20/04/2013 tarihinde vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dilerim.

Cenazesi 23/04/2013 tarihinde Maltepe Camiinde kılınacak öğle namazına müteakip Cebeci Asri Mezarlığında toprağa verilecek.

İsmail Kemaloğlu Genel Müdür

 


Yazan - 23 Nisan 2013. Kategori MANŞET, HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x