Farmavet 2.Yaşam Boyu Başarı Ödülü  Güney Gökçelik’in


 

 

 

Uzman Veteriner Hekim GÖKÇELİK’e, Prof Dr. Rüveyde AKBAY ve Dr. Ercan PETEKKAYA ”FARMAVET 2.YAŞAM BOYU BAŞARI ÖDÜLÜ”nü sundular..

 

Uzman Veteriner Hekim GÖKÇELİK’e, Prof Dr. Rüveyde AKBAY ve Dr. Ercan PETEKKAYA  ”FARMAVET 2.YAŞAM BOYU BAŞARI ÖDÜLÜ”nü takdim ettikten sonra kürsüye gelen Türkiye Yem Sanayicileri Birliği Başkanı M.Ülkü KARAKUŞ da kurumu adına sektöre HİZMETLERİNDEN dolayı GÖKÇELİK’e ayrıca bir plaket TAKDİM etti..

RADDİSSON BLU AİRPORT OTEL’DE gerçekleştirilen GALA YEMEĞİ’nde Farmavet Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ercan PETEKKAYA’nın KONUŞMASI İLE başlayan ÖDÜL TÖRENİ; sektöre yıllarını vermiş Uzman Veteriner Hekim GÖKÇELİK’in adeta ”İşte HAYATIM” tarzı bir sinevizyon sunumu ile katılımcı misafirlere GÖRSEL bir KRONOLOJİK takdim ile devam etti…

 

Farmavet INTERNATIONAL, ”SEKTÖRDE İZ BIRAKANLAR”a karşı başlatmış olduğu”FARMAVET 2.YAŞAM BOYU BAŞARI ÖDÜLÜ” ve ”VEFA”etkinliği nedeniyle haklı övgüler alırken; yıllardır sektöre kültürel hizmette de örnek alınmanın yolunu bu tarz sosyal etkinliklerle de açmış olmanın haklı gururunu yaşıyor..

 

 


Yazan - 12 Temmuz 2017. Kategori MANŞET, HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x