g2m, 1. Ulusal Üniversiteler Arası Aşçılık Şampiyonası’nın Ana Sponsoru Oldu


                                              

Dünya Şefler Birliği WACS, 1. Ulusal Üniversiteler Arası Aşçılık Şampiyonası’nda g2m Standına Büyük İlgi Gösterdi

 

hUlusal ve uluslararası birçok firmanın distribütörlüğünü üstlenerek, mutfak profesyonellerinin bir numaralı çözüm ortağı olan g2m, yeni çağın mesleği olarak tanımladığı aşçılığı desteklemeye devam ediyor. Gastronomi sektörüne ve aşçılık camiasına olan katkılarını hız kesmeden sürdüren g2m, bu yıl ilki Aydın’da yapılan 1. Ulusal Üniversiteler arası Aşçılık Şampiyonası’nın ana sponsorluğunu üstlenerek, genç aşçılara ve aşçılık mesleğine verdiği önemi bir kez daha gözler önüne serdi.

 

hhhAdnan Menderes Üniversitesi, Dünya Şefler Birliği (WACS), Türkiye Aşçılar Federasyonu (TAFED) ve MCF Ajans ve Tanıtım’ın katkılarıyla bu yıl ilki gerçekleştirilen 1. Ulusal Üniversiteler arası Aşçılık Şampiyonası Üniversiade 2013, 2-3 Kasım tarihlerinde Aydın’ın Söke ilçesinde yapıldı. Türkiye’nin dört bir yanından genç aşçıların katıldığı yarışmalarla adeta yemek şölenine dönüşen etkinlik Dünya Şefler Birliği WACS akreditasyonu ile gerçekleştirildi. WACS Üyesi şeflerden oluşan 6 kişilik jüri ekibi, yarışmalarda genç aşçılara not verdiler.

 

Genç aşçılara yönelik desteğini sürdüren sektörün güçlü tedarikçisi g2m, sponsorluğu çerçevesinde şampiyonada yarışan öğrencilerin ürün ihtiyaçlarını da karşıladı. g2m, etkinliği izlemeye gelen aşçılık bölümü öğrencilerine, yarışmacılara, öğretim görevlilerine ve şeflere 2 gün boyunca armağanlar dağıttı ve genç aşçılara hizmetleri konusunda detaylı bilgi verdi.

DİĞER HABERLER
Dolar neden tekrar yükseliyor?

 

WACS şefleri g2m standında!

 

Dünya Şefler Birliği WACS’a bağlı 6 şef, 1. Ulusal Üniversiteler arası Aşçılık Şampiyonası’nda jüri üyesi olarak görev aldılar. Türk genç aşçılarının oldukça başarılı olduğu kanaatine varan deneyimli şefler, tattıkları birbirinden lezzetli tabaklar sonrasında geleceğin şeflerine not verdiler. Etkinlik süresince profesyonel bir yol izleyen WACS şefleri g2m standını ziyaret ederek temaslarda bulundular. Genç aşçıları destekleyen markalara teşekkürlerini ileten deneyimli jüri üyeleri, g2m önlüklerini giyerek objektiflere poz verdiler.

 

2-3 Kasım tarihlerinde gerçekleşen etkinliğin gala gecesi Kuşadası Golf & Spa Hotel’de 3 Kasım Pazar akşamı gerçekleştirildi. Etkinliğe olan katkılarından dolayı firmalara plaketleri takdim edildi. Genç aşçılığa verdiği önemi bir kez daha kanıtlayan g2m’ye gecede öğrenciler, şefler, öğretim görevlileri ve katılımcılardan teşekkür mesajları iletildi. g2m’nin plaketini ise g2m İzmir Bölge Müdürü Cüneyt Koyuncu aldı.

 

 

g2m hakkında

 

Ev dışı tüketim sektörünün güçlü tedarikçisi g2m, 32 yıldır sektörde, üreticiler ve işletmeler arasında köprü görevi görerek her türlü gıda, sarf ve temizlik malzemelerinin satış-pazarlama, dağıtım ve lojistik hizmetlerini sunuyor. Otellerin, restoranların ve yemek şirketlerinin etkin ve profesyonel bir biçimde yönetilmesi adına,  g2m,  bir işletmenin ihtiyacı olan her ürünü tedarik ediyor. Oldukça kapsamlı bir sektör olan ev dışı tüketim sektörüne 10 bine yakın ürünle hizmet veren g2m’nin 17.000 müşterisi bulunuyor. Müşterileri ile tedarikçi firmalar arasında kurduğu köprüyü yıllardır aynı kalite standartlarında koruyan firma, büründüğü yeni kurumsal kimliği ile her geçen gün gelişerek büyüyor. Sektörde pek çok “ilk”e imza atan g2m; ilk ISO 9001-2000 kalite belgesini alan, bunu ISO 22000 Gıda güvenliği belgesi ile perçinleyen, geniş ürün yelpazesi ile uluslararası standartlarda satış ve dağıtım organizasyonu kuran, sektöre eğitimli eleman istihdamı sağlayan, müşteri talep ve ihtiyaçlarını yakından takip ederek mevcut iş modelini geliştirmek üzere yatırımlar yapan, sektörün lider oyuncusudur.  

DİĞER HABERLER
Angus Eti Rengi ve Kokusu Şikayet Konusu Oldu

6 Kasım 2013. 11:03
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x