Gelecekte KayseriKayseri Ticaret Odası tarafından düzenlenen ‘Gelecek Kayseri’de’ programına Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden ile Kayseri Ticaret Odası’na üye iş adamları katıldı.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, programda yaptığı konuşmasında, “Hızlı treni bizim bir an evvel faaliyete geçirmemiz lazım. Yatırım programına aldırıp ihalesini yaptırabilirsek başarılı olmuş oluruz.

Kayseri’ye her gelen bakanımızdan bir şeyler istiyoruz. Spor Bakanı’ndan, Ulaştırma Bakanı’ndan isteklerimiz oldu. Bunların da sözünü aldık. Kültür ve Turizm Bakanı ile önümüzdeki günlerde Kayseri’ye geleceğiz” dedi.

“Türkiye’nin 3 tarafı denizlerle 4 tarafı da düşmanlarla çevrili değil 14 tarafı düşmanlarla çevrili” diyen Bakan Özhaseki, şöyle konuştu:
“15 Temmuz’u yaşadık. Meclisi bombaladılar. Neden başarısız olduklarının tahlilini yapanlar var. Bize bakış çok normal insanı bakış değil. Batının bize bakışı ‘orada insanlar yaşıyor’ diye bir bakış değil. ‘Müslümanlar, Türkler yok olsunlar’ diye bir bakış var. Bunlardan dolayı her gün yatıp kalkıp onlara küfredecek halimiz yok ama bunların farkına vararak hareket edeceğiz.
Geride duran kendilerini memleketin sahibi görenler Menderes’i şehit ettiler. Sizin bizim seçtiklerimize karşı güvensizlik var. Geride kendisini memleketin sahibi olarak görenler var. İşte vesayet bu. Şükür Allah’a bu da tarihe kavuştu. Şimdi mecliste hanımefendilerin yarısı açık yarısı kapalı, ne oldu laiklik tehlikeye düştü mü?


20 Şubat 2017. 11:33
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x