Genel Müdür Erol, İzmir İl Tarım Müdürlüğünü Ziyaret Etti


1_jpg

 

​Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Gıda ve Kontrol Genel Müdürü Prof. Dr. İrfan Erol, 2’nci Türk-Arap Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı için İzmir’e geldi.

 

İzmir programının ilk gününde 22 Arap ülkesinden 600 iş adamının katıldığı, 133 firmanın da stant açtığı Çeşme’de düzenlenen organizasyonun açılış törenine katılan Erol,  “Bu yıl 2’nci kez düzenlenen Türk-Arap Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı’nın karşılıklı ilişkilerin geliştirilmesi konusunda önemli bir mihenk taşı olmasını diliyorum” dedi.

 

Tören sonrası Erol, Bakanlığı temsilen Arap ülkeleri ile olan diyaloğu güçlendirmek amacıyla fuara katılan İzmir Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünün standını ziyaret etti. Görevli teknik personelden katılımcıların standa olan ilgisi hakkında bilgi alan Erol, Arap iş adamları için Arapça olarak özel hazırlanan Türkiye’deki tarımsal faaliyetler hakkında bilgi veren broşürleri inceledi.

 _DSC0025_JPG

İl Müdürlüğü faaliyetleri hakkında bilgi aldı

 

Erol’un İzmir programında ikinci durağı ise Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü oldu. Burada,  İl Müdürü Ahmet Güldal ile bir araya gelen Erol, Güldal’dan İl Müdürlüğünün çalışmaları hakkında bilgi aldı.


Yazan - 15 Aralık 2014. Kategori MANŞET. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x