Yeni Giresun Tarım İl Müdürü Görevi Devraldı


Giresun İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü görevine atanan Dr. Muhammet ANGIN 20 Mart 2012 tarihinde yeni görevine başladı.

İl Müdürlüğünde, İl Müdür Yardımcısı ve Şube Müdürlerinin de katılımıyla düzenlenen törende, Bakanlığın yeniden yapılanması sonrası Müşavir olarak Bakanlık merkezine atanan Muhammet HAKYEMEZ den  görevi teslim aldı.   Törende konuşan Muhammet HAKYEMEZ, 9 yıla yakın bir süredir yürütmekte olduğu İl Müdürü görevini bir bayrak değişimi çerçevesinde ve  huzur içerisinde devrettiğini, bu süre içerisinde İl ve İlçe Müdürlüklerinde birlikte çalıştığı birim amirleri ve personele teşekkür ettiğini belirtti.

Görevi devralan ve daha önce Giresun Gıda Kontrol Laboratuvarı Müdürü olarak görev yapan Dr. Muhammet ANGIN da ; Bakanlık taşra teşkilatında uzun yıllardır çeşitli kademelerde çalıştığını, edinmiş olduğu bu tecrübeler ışığında ve ekip çalışması ruhuyla   hareket ederek, Giresun ilinde  gıda, tarım ve hayvancılıkla ilgili alanlarda  bayrağı daha ileriye taşımak için elinden gelen  her türlü çalışma ve çabayı göstereceklerini söyledi.


21 Mart 2012. 13:50
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x