Glikoz şurubu içermeyen meyve suyu


 

Torku’dan glikoz şurubu içermeyen meyve sulu ilk yumuşak şeker: ŞEKO

 

Torku uzun süren Ar-Ge çalışmalarından sonra, glikoz şurubu içermeyen ilk paketli meyve sulu yumuşak şekerleme “ŞEKO”yu lanse etti. Şekerleme dünyasında ses getirecek “ŞEKO”lar özellikle çocuklar ve jelly şekerleme sever yetişkinlere güvenle tüketebilecekleri çeşitler sunuyor.

 

İlk günden bu yana tüketicinin hem sağlığına hem damağına hitap eden Torku, şimdi de uzun bir Ar-Ge çalışmasının ürünü olan ve glikoz şurubu içermeyen “ŞEKO” jellylerle şekerleme severlerin gönlünü fethedecek. Glikoz şurubu içermeyen paketlenmiş yumuşak şeker üreterek bir ilke imza atan Torku sağlıklı ürünler sunma konusunda duyarlı duruşunu sürdürüyor.

Torku Şeko, ağızda önce ekşi sonra tatlı tad bırakan şeker kaplamalı kolalı, vişneli çeşitlerinin yanı sıra yalnızca tatlı tadlardan oluşan muzlu ve çilekli jelly çeşitlerini de  tüketicinin beğenisine sunuyor.

 

Torku’nun meyve sulu yumuşak şekerleri Şeko’nun  Buz Devri – 5’ temalı ambalajları çocukların ilgisini çekiyor ve göz dolduruyor. Türkiye’de ilk defa glikoz şurubu içermeyen şekerlemeleri paketli olarak sunan Torku, özellikle çocukların daha sağlıklı şekerlemeler tüketebilmesi konusunda iddialı.

 

 

 


Diğer Haberler:
Temel gıda ürünleri arasında ilk sırada yer alan süt
30 Ocak 2017. 17:41
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x