Greenpeace go home


13532977_579053192272089_4447623747474046559_n

 

 

NE KADAR SÖYLESEN SÖYLE YALAN YALANDIR

 

Aziz Türk Ulusu, algı yönetimi teknikleriyle sana tavuk yeme diye direten emperyalistlerin tetikçisi greenPİS’e ve onun kullandığı şarlatanlara inanma. Toplumun sağlıklı ve genetik olarak yapabileceklerine ulaşmasını engellemeyi hedefleyen bu oyunu kır at. Türkiye pazarındaki tavukçuluk sanayinin mümtaz işletmelerine, bedellerinin çok altında el koymak isteyen uluslar arası tröstlerin işbirlikçilerine kulak verme. Sadece tavuk değil; yumurta, kırmızı et, balık, süt, yoğurt, peynir kandır, candır. Büyüme ve gelişme çağında alınamayan kaliteli hayvansal protein açığı bireyin yaşamın yönünü belirler. Cefakar Anne ve Babalar; ekonomik sebeplerle, kendiniz yiyemeseniz bile, büyüme ve gelişmenin devam ettiği 20’li yaşlara kadar çocuklarınıza bunları yedirin ki gelecek nesillerimiz daha sağlıklı ve akıllı olsunlar. Tavuk en ucuz kaliteli hayvansal protein kaynağıdır. Tavuk hakkında bu yalanları uyduranlar Aziz Milletimizin geleceğini ipotek altına almaya çalışanlardır. Tavukçuluk sanayinin her noktasında veteriner hekim kontrolü ve denetimi vardır korkmadan tavuk tüket. Unutmayınız ki ışık sadece bilimden gelir.

 

GreenPİS ve yürüttükleri kirli oyunun dava arkadaşları size de bir yemin töreni linki paylaşıyorum. Bu yemini iyi dinleyin.Yemin düzenimize de ayrıca dikkat ediniz. Bizler mezuniyet aşamasında sözlü ve yazılı olarak ettiğimiz yeminin ölene kadar arkasında duracağız, bunu biliniz. Binlerce veteriner hekim meslektaşımızın eli yakanızdadır. Bu ülkeyi size peşkeş çektirtmeyiz.

 

Patronlarınıza Türk Veteriner Hekimlerinden selam söyleyin, onlar bu selamı çok iyi anlarlar.

 

https://www.youtube.com/watch?v=VFWHmNiy7ro — Erdal Karakadioglu, Mehmet Sarıoglu, Mustafa Gelegen ve 37 diğer kişi ile birlikte.

 


Yazan - 28 Haziran 2016. Kategori MANŞET, HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oy
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x