GÜBRETAŞ Bu Toprağın Renkleri Basın Fotoğraf Yarışması Sergisi


60’ıncı yıl etkinlikleri kapsamında, 38 fotoğrafın yer aldığı fotoğraf sergisinin üçüncüsünü Çanakkale’nin Çardak beldesinde açtı.

3 Sektöründe sosyal sorumluluk çalışmalarıyla öne çıkan GÜBRETAŞ,60. yıl etkinlikleri kapsamında hayata geçirdiği Bu Toprağın Renkleri Basın Fotoğraf Yarışması’na katılan eserlerden seçilen Fotoğraf Sergisi’ni, Çardak Belediyesi tarafından düzenlenen 280.  Çardak Güreşleri vesilesiyle Çanakkale’de açtı.

Yarışmaya katılan fotoğraflar arasından seçilen 38 fotoğraftan oluşan serginin açılış töreni Lapseki Belediye Başkanı Gani Ekim, Çardak Belediye Başkanı Basri Ulaş, GÜBRETAŞ Genel Müdürü Osman Balta, Genel Müdür Yardımcısı İsmail Babacan, Tarım Kredi Kooperatifleri Balıkesir Bölge Müdürü İshak Gündüz ve vatandaşların katılımıyla gerçekleştirildi.

4GÜBRETAŞ Genel Müdürü Osman Balta, açılışta yaptığı konuşmada, sosyal sorumluluk projeleri ile örnek kurum haline gelen GÜBRETAŞ’ın önemli çalışmalardan birine daha imza attığını belirtti. Sergide yer alan fotoğrafların basın fotoğrafçılığının usta isimleri tarafından seçildiğini belirten Balta, bu yıl ilk kez düzenlenen yarışmaya 45 ilden 260 eserin katıldığını ve yarışmada, hasadın, ekimin ve üretimin güzelliğinin profesyonel fotoğrafçıların objektifiyle buluştuğunu ifade etti

 

GÜBRETAŞ Genel Müdürü Osman Balta 280 yıldır yağlı güreşlere sahip çıkan Çardak beldesinde böyle bir etkinlik düzenlemekten büyük mutluluk duyduklarını vurguladı.


Yazan - 27 Ağustos 2013. Kategori MANŞET. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x