Güres Teknolojisi Tahran’da Büyük İlgi Gördü….!


Bu yıl onuncusu düzenlenen “Livestock Kümes Hayvanları ve Canlı Hayvan Endüstrisi Fuarı” için İran’ın başkenti Tahran’a giden “Güres Tavukçuluk  Teknolojisi”ne ilgi büyük oldu.

“Güres Group” bünyesinde kurulduğu 2002 yılından beri ulusal ve uluslararası platformda kalite standartlarını gözeterek büyümeye devam eden “Güres Tavukçuluk Teknolojisi”, 5-8 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen “10. Livestock Kümes Hayvanları ve Canlı Hayvan Endüstrisi Fuarı” için İran’ın başkenti Tahran’daydı. Bu yıl onuncusu düzenlenen fuara yumurta tavuğu kafesi, broiler kafesi ve iklimlendirme sistemi ekipmanları gibi geniş üretim yelpazesi ile katılan “Güres Tavukçuluk Teknolojisi”ne ilgi yoğun oldu. Aralarında “İran Yumurta Üreticileri Birliği”nden ziyaretçileri de olan Güres Tavukçuluk Teknolojisi’nin 14. Salon 38 nolu standında ilgililer, alanında uzman ekip tarafından bilgilendirildiler.

Son yıllarda pazar potansiyeli ile Türk firmaları için önemli bir ülke haline gelen İran’daki tüm yumurta ve broiler üreticeleri Güres Tavukçuluk Teknolojisi’nin standına yoğun ilgi gösterdiler. Sektörel bağlantıların kurulması  açısından olumlu bir fırsat olarak görülen “10. Livestock Kümes Hayvanları ve Canlı Hayvan Endüstrisi Fuarı”nda ulusal ve global kalite standartlarından taviz vermeyen Güres Tavukçuluk bu kez de katılımcıların beğenisini kazanmanın haklı gururunu yaşıyor.

 GÜRES GROUP

29 Ekim 1923 yılında, Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran T.B.M.M.’nin milletvekillerinden olan; ülkemizin yeniden yapılandırılması aşamasında, kendisine verilen görevleri, sınırsız özveri, inanç ve aşkla yerine getiren Ahmet Remzi Güres, 1938 yılında, Manisa Saruhanlı’da kurduğu çiftlikle, Güres Group’un temellerini atmıştır. 1963 yılında, Ahmet Remzi Bey’in, Saruhanlı’da kurduğu tavuk çiftliğine, 600 adet tavuk alarak adım attığı bu yeni işkolu, bugünkü Güres Group’un liderlik misyonunu üstlendiği yumurta sektörüne girişinin zeminini hazırlar.

Güres Group, Yumurta üretim tesislerinden, Yem Fabrikasına, Viyol fabrikasından, Kuluçka, Yarka ve Damızlık Üretim Tesislerine, Gübre Üretim Tesisinden, Kafes Ve Ekipman Üretim Fabrikasına, ülkemizin tek çatı altına toplanmış, en büyük tam entegre yumurta üretim tesisidir. Güres Group, güçlü markalarıyla büyüme stratejisi doğrultusunda, kendi teknoloji ve Ar-Ge gücüyle geliştirdiği kaliteli ürünlerini, yurtiçi ve yurtdışındaki değerli müşteri ve tüketicilerine, etkin satış ve işbirliği faaliyetleri ile pazarlayarak, yerel ve global pazardaki konumunu her geçen gün daha da güçlendirmektedir.

Ülkemizin tek çatı altına toplanmış, en büyük entegre yumurta tesisine sahip olan Güres Group, sahip olduğu ulusal ve uluslararası kalite belgeleriyle, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle, müşterilerine, tüketicilerine, halkına ve ülkesine hizmet etmeye devam etmektedir.

Kurulduğu günden bugüne, profesyonel örgütlenme ve kurumsallaşmaya önem vererek, marka ve teknoloji gücünü arttıran Güres Group, doğru hedefler ve stratejilerle büyüyerek, faaliyet alanlarına;
Yumurta Üretim Tesisi,

Yumurta Tasnif ve Paketleme Tesisi,

Civciv ve Yarka Üretim Tesisi,

Yem Fabrikası,

Vitamin Premix Tesisi,

Soya Fasulyesi Fullfatt Tesisi,

Kalite Kontrol, Mikrobiyoloji ve AR-GE Laboratuvarları,

Viyol Üretim Fabrikası,

Gübre İşletme Tesisi,

Ve Kafes Ekipman Üretim Fabrikasını eklemiştir.

 


DİĞER HABERLER
Yumurta ihracat raporu
18 Kasım 2011. 20:17
0 0 Oylar
Okuyucu puanı:
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x