Hamzabey Sınır Kapısı Kapatıldı


hurrem-sultanin-takilari-hamzabeyli-sinir-kapisinda-yakalandi-IHA-20111006A06100F2-1-t (1)

 

 

 

 

Bulgaristan-Türkiye sınırında Hamzabeyli’nin karşısındaki Lesovo Gümrük Kapısı, Bulgar polisinin başlattığı yolsuzlukla mücadele operasyonu nedeniyle geçici olarak trafiğe kapatıldı.

 

 
Bulgaristan-Türkiye sınırında Hamzabeyli’nin karşısındaki Lesovo Gümrük Kapısı, Bulgar polisinin başlattığı yolsuzlukla mücadele operasyonu nedeniyle geçici olarak trafiğe kapatıldı. İçişleri Bakanlığı Genel Sekreteri Georgi Kostov, Devlet Milli Güvenlik Servisi (DANS) ajanlarının Yambol Bölge Savcılığı gözetiminde düzenlediği operasyon nedeniyle Lesovo’nun geçici olarak yolculara hizmet veremeyeceğini bildirdi. Kostov, saat 23.00’e doğru kapının yeniden trafiğe açılacağını, ancak o zamana kadar Türkiye’ye geçiş yapmak isteyen yolcuların Kapitan Andreevo ve Malko Tırnovo kapılarını kullanmaları gerektiğini kaydetti. Bakanlık yetkilileri operasyonun içeriği konusunda ise bilgi vermedi.


Yazan - 27 Eylül 2015. Kategori MANŞET, SİYASET. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x