Hindi Kavurma Tüketiciden Tam Not Aldı


Ülkemiz beyaz et ihtiyacının %30’unu karşılayan Bolu’da 6. Uluslar Arası Beyaz Et Festivali 7- 8 -9 Eylül tarihlerinde Bolu’da coşku ve keyifle kutlandı.

 

Başta Bolu Belediyesi katkılarıyla düzenlenen festivale; Bolca Hindi, Bey Piliç, Mudurnu Piliç, Cp Piliç, Ak Piliç, Turkcell gibi firmalar katılarak destek sağladı.

 

Festival kapsamında çeşitli etkinlikler düzenlendi. Bolca hindi bu sene değişik bir lezzet olan Hindi Kavurmayı festivale katılan halka ikramda bulundu. Hindi kavurma vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü.

 

Ayrıca her festival için geleneksel yarışma haline gelmiş olan Bolana keçi sağma yarışması da her yıl olduğu gibi festivale renk kattı. Safiye Soyman ve faik Öztürk’ün keçi sağma yarışmasındaki performansları oldukça ilgi çekti. Ayrıca profesyonel ve amatör olarak yapılan yemek yarışmaları da beğeniyle izlendi.

 

Gece etkinliklerde Volkan Konak, Gülşen, Betül Demir, Safiye Soyman ve Faik Öztürk gibi ünlüler sahne alarak hawaii fişek gösterileri eşliğinde unutulmaz anlar yaşattı. Konserler sonunda sanatçılara Çiçek,  Plaket ve çesitli hediyeler takdim edildi. Katılımcı firmaların ödüllendirilmesiyle festival son buldu.        

 


Yazan - 17 Eylül 2012. Kategori GIDA, YENİ. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x