İl Müdürlüğü Yöneticileri İftar Yemeğinde Bir Araya Geldiİzmir Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü yöneticileri, Urla Dinlenme Tesislerinde düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. Yemeğe İl Müdürü Ahmet Güldal, il müdür yardımcıları, şube müdürleri ve ilçe müdürleri aileleriyle birlikte katıldı.

Gecede konuşan İl Müdürü Ahmet Güldal; “başlangıcı rahmet, ortası mağfiret, sonu günahlardan arınma olarak bildirilen, içerisinde bin aydan daha hayırlı kadir gecesinin bulunduğu ramazan-ı şerif ayında, bu ayın bereketiyle sizlerle bir araya gelmenin büyük mutluluğunu duyuyorum. Bizler zaman zaman siz meslektaşlarımla bir araya gelip toplantılar yapıyoruz ama bu güzel ay içerisinde, değerli ailelerinizle bir araya gelmek başka bir anlam ifade ediyor” dedi.

Tüm İl Müdürlüğü personelinin Kadir Gecesini ve Ramazan Bayramını da kutlayan Güldal; “Ramazan ayı bütün güzellikleri bir araya toplayıp küslerin barıştığı, olumsuzlukların giderildiği, insanların kendi yaşantısına bir kez daha dönüp baktığı güzel bir ay. Biz de bu iftar yemeği vesileyle sizlerle birlikte olmanın, selam vermenin, selam almanın, hoşnut olmanın hazzını yaşamak istedik” dedi.

Neyzen İbrahim Savaş’ın ilahiler ve Türk sanat müziği eserleriyle sahne aldığı gece de ayrıca Semazen Hasan Muçay büyüleyici bir sema gösterisi sergiledi.


Yazan - 23 Haziran 2017. Kategori MANŞET, ETKİNLİKLER, HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x