İl Müdürü Güldal, Üreticilerin Sorunlarını Yerinde Dinledi


 

 

 

İzmir Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ahmet Güldal, Bitkisel Üretim Şube Müdürü Nursel Tekalmaz ve Koordinasyon, Tarımsal Veriler Şube Müdürü Ali Ateş ve beraberindeki teknik heyetle birlikte Urla Bademler Köyü’nde yer alan Bademler Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifine ziyarette bulunarak üreticilerin sorunlarını dinledi.

 

bademler-goz-acmaÇiftçilerle bir araya gelen heyet, kooperatifin daha faal bir şekilde çalışması ve üretimde daha çok verim alınması için yapılması gerekenleri konuştu. Üreticileri tek tek dinleyen teknik personel, Bademler Köyü’nün çiçek ve fidan üretiminde daha iyi bir konuma gelmesi hakkında üreticilerle fikir alışverişi yaptı. Bu tür buluşmaların üreticiler için motive edici yönü bulunduğunu belirten il Müdürü Güldal “Bizler bu tür buluşmaları önemsiyoruz. Sorunları yerinde dinlemek her zaman en iyisidir. Bademler Kooperatifinin gelişmesi için bugün buradayız” dedi. Güldal, Bakanlığın desteklemelerle üreticilerin her zaman yanında olduğunu belirtti.

 

 


Yazan - 3 Ekim 2016. Kategori MANŞET. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oy
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x