İngiliz şefin yemek programı başlıyor!


20130723-15074476
Home TV ekranlarında yeni bir yemek programı başlıyor.
İngiliz şefin yemek programı başlıyor!

Türkiye’nin ilk yemek, dekorasyon ve yaşam kanalı Home TV’de Türk mutfağının hayranı olan İngiliz şef Allegra McEvedy’nin yeni programı ‘Allegra ile Türk Mutfağı’ başladı. Aşçılık yeteneğini Cordon Bleu’de geliştiren 43 yaşındaki şefin Türk mutfağına olan ilgisi çocukluk yıllarında tarihçi babası ile birçok kez Türkiye’yi ziyaret etmesinden geliyor.
Home TV izleyicileri bu yeni programla bir İngiliz şefin gözünden Türkiye mutfağının nasıl yorumlandığını izleme fırsatı buluyor.
Allegra McEvedy, programında İstanbul’dan başlayarak Türkiye’nin farklı şehirlerini ziyaret ediyor. Konya’dan Bursa’ya, İznik’ten Karadeniz kıyılarına dolaşan İngiliz şef aynı zamanda Türkiye’nin tarihi ve turistik özelliklerini gözler önüne seriyor. Allegra McEvedy her bölümde ziyaret ettiği şehirlerin geleneksel lezzetlerini mutfağında uyguluyor. ‘Allegra ile Türk Mutfağı’ 24 Temmuz’dan itibaren her Çarşamba 17.30’da Home TV’de yayınlanacak.


Yazan - 23 Temmuz 2013. Kategori GIDA. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x