İRAN: AgroFarm IsfahanVET 2018


 

 

 

İRAN: AgroFarm IsfahanVET 2018

 

Hayvancılık, kümes hayvanları ve süt için Uluslararası sergi

 

 

Isfahan, Iran

 

 

Son Kayıt Tarihi: 2017 Kasım 20

 

Ortalama olarak, tarımsal üretimin üçte biri hayvancılık üretiminin atfedilir. koyun ve keçi kırmızı et yarısından fazla üretmek ise, çiftlik hayvanları en yaygın türleri, koyun, keçi, sığır, manda ve deve. tavuk çiftliği endüstrisi yük on yılda kayda değer bir büyüme çeken ve şu anda İran önemli et üretimi sektörlerinden birisidir gelmiştir. Yılda çıktı yaklaşık 2,3 milyon ton ile, Ortadoğu’nun en büyük, dünyanın en Asya ve 18. 8’inci sırada yer aldı.

Nedeniyle iklim koşullarına: su kıtlığı veya toprak tuzluluk yanı sıra, modern teknolojiye yatırım birikim olarak, İran hükümetinin hayvancılık ve kümes çıkışı verimliliğini arttırmak içinde bir takım güçlüklerle karşı karşıyadır. hayvan yemi üretimi için arazi kıtlığı besleme ürünleri ithalatı üzerindeki İran son derece bağımlı hale getirir. Daha fazla, hükümet yem verimi ve hayvan verimliliğini artırma modern işleme teknolojileri yanı sıra teknolojileri uygulanması ile üretim değerini artırmak için arıyor.

 

AgroFarm IsfahanVET 2018 çiftlik hayvanları, kümes hayvanları ve süt için 16 uluslararası sergi, İsfahan, İsfahan eyaletinin başkenti 3 Şubat 2018 Ocak 31 arasında gerçekleşecek whichwill olduğunu. 2017 yılında kadar 142 olarak katılımcı tüm İran ve yabancı ülkeden gelen 10.000’in üzerinde ziyaretçilere hayvancılıkta Onların son teknolojileri sundu. Alman Tarım Birliği (DLG) üst düzey uluslararası uzmanlar katılımı profesyonel konferans programı düzenleyecek.

 

IFWexpo Heidelberg, DLG International’ın tam iştiraki Daha fazla bilgi için AgroFarm IsfahanVET 2018 satış ve organizasyon sorumludur ziyaret edebilirsiniz www.ifw-expo.de .


Yazan - 18 Temmuz 2017. Kategori MANŞET, ETKİNLİKLER, HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x