İzmir Fuar’ı Bu Yıl 11 Gün


K (185)

Her yıl geleneksel olarak Cuma günleri açılan ve iki haftasonunu da kapsayacak şekilde planlanan İzmir Enternasyonal Fuarı, bu yıl 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı da içine alacak şekilde 29 Ağustos Perşembe günü açılacak. Bu nedenle bu yılki fuar, önceki yıllara göre bir gün daha fazla olacak.

 

29 Ağustos – 8 Eylül 2013 tarihlerinde organize edilen 82’nci İzmir Enternasyonal Fuarı 11 gün sürecek. Önceki yıllardan farklı olarak, sadece uluslararası katılım holü 29 Ağustos – 2 Eylül 2013 tarihlerinde beş gün açık kalacak. Diğer tüm etkinlikler 11 gün boyunca devam edecek.

 

K (65)82’nci İzmir Enternasyonal Fuarı resmi açılış töreni 29 Ağustos Perşembe günü, Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda, saat 18.30’da gerçekleştirilecek. Bu yılın Partner Ülkesi “Sri Lanka” ve Onur Konuğu Kenti “Sinop”un açılışa özel gösterileri fuara renk katacak. 82’nci İEF’nin teması ise “Sağlık” olarak belirlendi.

 

İZFAŞ Genel Müdürü Mehmet Şakir Örs “İzmir Enternasyonal Fuarı’nı buyıl 82‘nci kez açmanın hazırlığı ve gururu içindeyiz. Ticari yönü daha güçlü, eğlence yönü daha kaliteli, kültür sanat boyutu daha doyurucu ve her yönüyle daha zengin bir İzmir Enternasyonal Fuarı için çaba harcıyor ve fuarımızı başarıyla geleceğe taşımayı hedefliyoruz. İzmirlileri ve herkesi fuara bekliyoruz” dedi.

 

Bir genel ticaret fuarı niteliği taşıyan ve Türkiye’nin ilk fuar organizasyonu olan İzmir Enternasyonal Fuarı’na her yıl yaklaşık 20 farklı ürün grubunda, yerli yabancı 1000’i aşkın firma, 60’a yakın ülke katılıyor.


Yazan - 29 Temmuz 2013. Kategori MANŞET, EKONOMİ. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x