İzmir VHO: Seçim yapmak zordur.İZMİR VETERİNER HEKİMLERİ ODASI

BASIN VE KAMUOYUNA

SEÇİM YAPMAK ZORDUR

Veteriner Hekimlik mesleğinin; sadece hayvan sağlığına değil insan sağlığına, sadece bugüne değil geleceğe hizmet eden bir meslek olduğu ve değeri her geçen gün artarak anlaşılmaktadır.

Özellikle Belediyelerde Veteriner Hekimlik Hizmetleri; halk sağlığının teminatıdır.

Özellikle Belediyelerde Veteriner Hekimlik Hizmetleri; hayvan haklarının teminatıdır.

Özellikle Belediyelerde Veteriner Hekimlik Hizmetleri; hayvan refahının teminatıdır.

Özellikle Belediyelerde Veteriner Hekimlik Hizmetleri; sağlıklı kent yaşamının teminatıdır.

Özellikle yerelde ve yerel yönetimlerde Veteriner Hekimlik Hizmetleri; çevre sağlığı adına insanlar ve hayvanlar arası ilişkileri sağlıklı kılmanın teminatıdır.

Özellikle yerelde ve yerel yönetimlerde Veteriner Hekimlik Hizmetleri; kırsalda halkı üretmeye yönlendirme çalışmalarında öncülüktür.

Özellikle yerelde ve yerel yönetimlerde Veteriner Hekimlik Hizmetleri; kentsel dönüşüm faaliyetlerinde doğanın ve doğal olanın korunmasında yardımcıdır.

Özellikle yerelde ve yerel yönetimlerde Veteriner Hekimlik Hizmetleri; hayvansal gıdaların tüketiciye güvenle ulaşmasının teminatıdır.

Özellikle yerelde ve yerel yönetimlerde Veteriner Hekimlik Hizmetleri; zoonozlara karşın hayvan hareketlerinin kontrol mekanizmasıdır.

Ve yerelde Veteriner Hekimlik Hizmetlerini başarı ile yürütmek zordur.

Ve bireylerin yaşam alanlarında attıkları her adımı, aldıkları her nefesi emanet edeceği yetkin kişiler olmaya aday olmak zordur. Kim ne kadar yetkin bunu bilmek daha da zordur.

Yerel seçimlerde seçilen olmak kadar seçmen olmak da zordur.

Biz İzmir Veteriner Hekimleri Odası olarak, yerel seçimlerde Veteriner Hekimlik Hizmetlerine dair görevlerinin bilincinde olacak, bu görevlere talip olmuş ve yetkin olmaya söz vermiş Belediye Başkan Adaylarına siyasi parti gözetmeksizin kolaylıklar diliyoruz.

Belediye Başkan Adayı ve Belediye Meclis Üyesi adayı meslektaşlarımıza da yerel yönetimlerde Veteriner Hekimlik Hizmetlerine dair bilinçli faaliyetler ve hedeflerle yola çıktıklarına olan inançla adaylık sürecinde başarı dileklerimizi iletiyoruz.           H. Gökhan ÖZDEMİR

Başkan

İzmir Veteriner Hekimleri Odası

Yönetim Kurulu adınaYazan - 26 Şubat 2019. Kategori MANŞET, GÜNDEM. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x