Kanatlı Dünyamızın Yükselen Değeri: Sazak Tavukçuluk


sazak fuar

 

 

Türk Kanatlı Sektörümüzün ekipman dalında da yükselen yıldızı Sazak ve ÖZKOPARAN Tavukçuluk 7.Kanatlı Fuarı’nda ilgi odağı oldu.
Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Bolu İli Broiler Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mustafa Özkoparan, “VIV Turkey – 7. Tavukçuluk ve Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı”na, firması Sazak Tavukçuluk ile katılarak Bolu’yu temsil etti.

 

Bolu İli Broiler Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mustafa Özkoparan,

 

 

Bu yıl 11-13 Haziran 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen ve dünyadan kanatlı sektörünün temsilcilerini İstanbul’da buluşturan 7. Tavukçuluk ve Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı’na Bolu’dan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Bolu İli Broiler Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mustafa Özkoparan, firması Sazak Tavukçuluk Ltd.Şti. ile katılarak fuarda Bolu’yu temsil etti.

 

 

Fuarın önemini dile getiren Sazak Tavukçuluk,Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Bolu İli Broiler Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mustafa Özkoparan, “Kanatlı hayvancılık sektörü İlimiz ekonomisinin de lokomotif sektörü durumundadır. Bolu olarak bu fuara katılmak ve İlimizin sahip olduğu sektör potansiyelini özellikle dış piyasaya tanıtmak bizler açısından da son derece önemliydi. Fuara katılan tek Bolu firması olarak, İlimizi temsilen burada bulunuyor olmaktan memnuniyet duyuyoruz.” dedi.

 

Mustafa Özkoparan

Mustafa Özkoparan

 

Mustafa Özkoparan sözlerine şöyle devam etti:”Sazak Tavukçuluk, broiler tavuk yetiştiriciliğine sunduğu geniş ürün yelpazesi ve teknolojik kümes sistemleri ile kısa sürede tercih edilen bir marka konumuna gelmiştir.Sektörün ihtiyaç duyduğu her türlü ekipmanı yüksek teknolojiye sahip modern tesislerimizde üretmekteyiz.Ar- ge çalışmalarına büyük önem veriyoruz, geliştirdiğimiz yeni ekipman ve sistemlerle tavukçuluk sektörüne yön vermekteyiz.Tavukçuluk ekipmanlarında ülkemizin en çok tercih edilen kuruluşlarından biri olan firmamız, son yıllarda yurtdışına yapmış olduğu satışlarla ihracat payını giderek arttırmıştır.Sazak Tavukçuluk, özel geliştirdiği çözümlerle, ekipmandan teknik desteğe kadar bir çok alanda üreticinin yanında yer almıştır.Kusursuz hizmet anlayışımızla üreticimizin her zaman yanında olduğumuzu ve müşterimizin gücüne güç katmak için durmaksızın çalışacağımızı bir kere daha belirtmek isterim.”


Yazan - 26 Haziran 2015. Kategori MANŞET, KÜMES HAYVANCILIĞI, HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x