Kanatlı Sektörünün Buluşması”VIV TURKEY” de Olacak


Hollanda kökenli VNU Exhibitions Europe konsorsiyumuna ait uluslararası tescilli marka olan VIV Fuarlarını Türkiye’de VIV Turkey ismi altında düzenleyen ve UFI Approved Event (UFI Onaylı Fuar) Sertifikası’na sahip HKF Fuarcılık A.Ş., kanatlı hayvan sektörünün yerli ve yabancı öncü isimlerini,Tavukçuluk ve Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı olan, VIV Turkey 2013 kapsamında 13-15 Haziran 2013 tarihleri arasında İstanbul (CNR) Fuar Merkezi Salon 9, Salon 10 ve Salon 11 çatısı altında bir kez daha bir araya getiriyor.

VNU Exhibitions Europe şirketine ait olarak dünyada toplam 6 ülkede organize edilen ve VIV World Wide Fuarlar Grubu’nun Türkiye üyesi olan ve artık kanatlı hayvan sektörünün en prestijli ve en verimli ihtisas fuarı olarak anılan, VIV Turkey 2013 için Türkiye’den de; T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Beyaz Et Sanayicileri ve Damızlıkçılar Birliği, Bilimsel Tavukçuluk Derneği, Türkiye Yem Sanayicileri Birliği, Veteriner Sağlık Ürünleri, Sanayicileri Derneği, Veteriner Tavukçuluk Derneği, Yumurta Üreticileri Merkez Birliği destek veriyorlar.

VIV Turkey 2013, Tavukçuluk ve Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı’nın ‘Yemden Tüketim Etine Et Güvenliği’ konsepti ile kaliteli ve güvenli et için öncelikle hayvan yemi ve sağlığından başlayan beyaz et sektörünün tüm aşamalarını bir araya getirecektir.

VIV Turkey 2013, sektörün önde gelen yerli ve yabancı isimlerini bir araya getirerek Türk tavukçuluk sektörünün tavuk eti ve tavukçuluk ekipmanları üretiminde etkin bir rol oynayacaktır. Fuar süresince yerli ve yabancı konuşmacılar tarafından  sunulan önemli seminerler ve konferanslar sektör ilgililerine sunularak  önemli katkılar sağlanacaktır.


Yazan - 22 Kasım 2012. Kategori ETKİNLİKLER, HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x