Kanatlı Ürünleri Tanıtım Grubu İhracat Arayışlarını Sürdürüyor


Kanatlı Ürünleri Tanıtım Grubu hedef pazarlarda İran, Irak, Dubai,Abuda Almanya, Suudi Arabistan,Rusya , Lübnan da katıldığı fuarlardan; Libya, Mısır, Türkmenistan’a yapılan resmi delegasyonlara katıldıktan sonra şimdi de sektörün ihracat hedefine aldığı , Asya’nın en büyük pazarlarından ve Dünya’daki en büyük 3. ithalatçı ülkesi olan Japonya’ya  Türk Kanatlısının ulaşabilmesi amacıyla ziyaret düzenledi.

 

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin koordinasyonu ve İstanbul İhracatçılar Birliği’nin organizasyonu ile  Bakan  Zafer Çağlayan’ın himayelerinde özel sektör temsilcilerinin de iştirak ettiği ticaret heyeti çerçevesinde  Japonya ve Singapur Ticaret Heyetine Kanatlı Ürünleri Tanıtım Grubu’nu temsilen Yönetim Kurulu Üyesi Bedri Girit ile iştirak etti.

 

Kanatlı Ürünleri Tanıtım Grubu

 

MAL İSTEYEN ÜLKELERLE GÖRÜŞME İMKANI SUNUYOR

 

Kanatlı Ürünleri Tanıtım Grubu  koordinatörlüğünde, İİB   İstanbul İhracatçı Birliklerinin  organizasyonu ile Kanatlı Ürünleri Tavuk, Tavuk Ayağı, Hindi, Hen, İleri İşlenmiş Ürünler gruplarında, 29-30 Ağustos  2012 tarihlerinde;  ( Çin Halk Cumhuriyeti, Danimarka, Fransa ve Almanya’dan sektörün en güçlü firmalarından oluşan  firmaların katılımı ile , Kanatlı Ürünleri Sektörel Alım Heyeti Programı gerçekleştirilecektiriliyor.

 

Alım Heyeti programı çerçevesinde, Türk firmaları ile yabancı firma yetkililerinin birebir görüşme imkânı bulacakları ve katılımın ücretsiz olduğu ikili iş görüşmelerinin düzenleneceği programa iştirak etmek isteyen firmalarımızın, müracaat için,aşadaki Kanatlı Ürünleri Tanıtım Grubu  Alım Heyeti başvuru formunu eksiksiz doldurarak, Kanatlı Tanıtım Grubu’nun info@turkishpoultry.com  e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir.

 

Alım Heyeti Programı

 

İkili Görüşme Programı:

29 Ağustos 2012 Çarşamba

11:00 İkili İş Görüşmeleri   1. Bölüm

13:00 Yemek

14:00  17:00  İkili İş Görüşmeleri   2. Bölüm

 

  


Yazan - 23 Ağustos 2012. Kategori HAYVANCILIK, YENİ. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
ARZ
ARZ
8 yıl önce

Yine aynı hikaye. Devlet baba yardım ete kadar uzanacak bu iş. Şimdi yeni bir şeyin haberini verelim: Fransa’dan ithal Yavaş büyüyen bu damızlık ırkı, tavukçuluk sektöründe “köy tavuğu” olarak tanınır. Yani öyle tanıtıyorlar. Hükümet kuş gribi safsatasıyla yok edilen “gerçek köy tavuklarının” acısını vicdanında hissetmiş de bu “sanayici”lere hadi köy tavuğu da üretin demiş diyeceğim ama yok öyle değil olay. Bu sözüm ona “köy tavukları”, diğer ürettikleri garip ucube zavallı yaratıklardan sadece 25 gün daha fazla yaşatılıyor. Yani diğerlerinden farklı olarak 25 gün daha yemlenir (!) Yani toplamda 70 günlük bunlar. 70 gün boyunca beslenir ve daha sonra kesime yollanır.… Read more »

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
1
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x