Kanatlı Ürünleri Tanıtım Grubu Libya’da


Kanatlı Ürünleri Tanıtım Grubu, Libya/Trablus’ta 02 – 05 Nisan 2012 tarihleri arasında düzenlenen Trablus 40. Uluslararası Genel Ticaret ve Sanayi Ürünleri Fuarında yerini aldı

Türk üretici ve ihracatçılarımızın haklarını savunmak ve Türk ürünü imajının güçlendirilerek, mevcut pazarlarımızı daha verimli hale getirmek ve yeni pazarlara girişte karşılaşılan engellerin aşılması misyonu yüklenmiş olan  Kanatlı Ürünleri Tanıtım Grubu Libya’ya yönelik gerçekleştirdiği girişimler kapsamında Libya makamları ile sağlanan temasların güçlendirilmesi ve Türk kanatlı ürünleri sektörünün kapasitesinin ve ihracat hacminin Libyalı muhataplarımıza anlatılarak  Libya pazarında Türk kanatlı ürünleri imajının pekiştirtmesi gayreti ile 40. Uluslararası Genel Ticaret ve Sanayi Ürünleri Fuarına iştirak etti.

Kanatlı Ürünleri Tanıtım Grubu’nu Libya’da  Tanıtım Grubu Üyesi Sn. Bedri GİRİT ve İstanbul İhracatçı Birlikleri Personeli Mustafa YILMAZ temsil etmekte olup, Türk Kanatlı Ürünleri Libya’da  söz konusu fuar katılımcılarının beğenisine sunuluyor.

Libya Başbakanı Abdurrahman El KİB ve Libya Ekonomi Bakanı Ahmet El KAŞLİ başta olmak üzere Libya hükümetinin üst düzey temsilcileri tanıtım grubumuzun standını ziyaret ederek, Türk Kanatlı Ürünleri üreticilerine Libya’nın zor günlerinde kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkür etmişler ve bu vesile ile Türk Kanatlı Ürünleri üreticilerinin bilgilerinden istifade etmek için Türk yatırımcılarını yatırım ve ortaklık imkanları için ülkelerine beklediklerini ifade etmişlerdir . Ayrıca, Türkiye’nin Trablus Büyükelçisi Ali Kemal AYDIN standı  ziyaret ederek gerçekleştirilen faaliyetler ile ilgili bilgi almışlar ve Tanıtım Grubuna başarılar dilediler.

DİĞER HABERLER
Tek Sağlık Günü" Kutlama Mesajı

 


12 Nisan 2012. 16:40
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x