Kavurucu Sıcaklar Geliyor!


Sıcaklıklar ülke genelinde 5-7 derece artacak. İşte il il hava tahmin raporu…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nde yapılan son değerlendirmelere göre; ülkenin kuzeydoğu kesimlerinin akşam saatlerine kadar aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer bölgelerin parçalı ve az bulutlu olarak geçmesi bekleniyor.

 

Hava sıcaklığının yurdun iç ve batı kesimlerinde 5 ila 7 derece artacağı, doğu kesimlerinde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor. Rüzgarın genellikle kuzey ve kuzeydoğu, Akdeniz kıyılarında batı ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

 

Bazı İllerde Hava Durumu   Ankara: Az bulutlu (30)   İzmir: Az bulutlu ve açık (34)   Adana: Az bulutlu ve açık (33)   Antalya: Az bulutlu ve açık (32)   Samsun: Parçalı ve az bulutlu (23)   Erzurum: Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı (21)   Van: Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı (25)   Diyarbakır: Az bulutlu ve açık (33)

 

Bölgelerde Hava Durumu   Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün son verilerine göre bölgelerde hava durumu şöyle olacak:   Marmara: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

DİĞER HABERLER
İzmir’in Tarım Ürünleri Rusya Yolunda

 

Ege: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

 

Akdeniz:  Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

 

İÇ Anadolu: Az bulutlu, öğle saatlerinde kuzeydoğusunun parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

 

Batı Karadeniz: Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

 

Orta ve Doğu Karadeniz: Parçalı ve çok bulutlu, Trabzon, Rize, Giresun, Artvin ve Ordu çevrelerinin akşam saatlerine kadar sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

 

Doğu Anadolu: Kuzey ve doğu kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Erzurum, Ardahan, Kars, Ağrı, Iğdır ve Van çevreleri sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

 

Güneydoğu Anadolu: Az bulutlu ve açık geçeceği.   (Bugün)


9 Haziran 2012. 12:37
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x