Keskinoğlu Şirketler Grubu’nun Gelecek Vizyonu


keskinoglu-tesisini-bakan-acti

 

 

 

2015’de sektörde 52. yılına giren Keskinoğlu Şirketler Grubu’nun geçtiğimiz son 10 yıldır değişmeyen gelecek vizyonu, Türkiye’den güç alan global bir marka olmak ve  Türkiye’yi uluslararası pazarlarda başarıyla temsil etmektir. Bu bakış açısıyla yönetilen şirketimizin bugüne kadar attığı adımlar sonucunda; Keskinoğlu, Almanya’dan Singapur’a, Malezya’dan Filipinler’e kadar onlarca pazarda Türkiye için ihracat kapısını ilk kez açan, son 10 yıldır sektör ihracatının % 10’unu tek başına karşılayan ve dünyanın 75 ülkesine ihracat yapan bir markaya dönüşmüştür. Uluslararası pazarda bu hedefi gözeten Keskinoğlu Şirketler Grubu, iç pazarda da sektördeki kalite çıtasını yukarılara çekecek birçok yeniliğin de öncüsü olmuş ve yarım asrı geçen tarihi boyunca sektörü her açıdan geliştirecek uygulamaları hayata geçirmiştir.

 

Keskinoğlu’nun önümüzdeki 10 yıllık perspektifi, iç pazarda olduğu kadar dış pazarlarda da liderlik konumuna ulaşmaktır. Keskinoğlu Şirketler Grubu’nun girişimci ruhunu güçlü bir iradeyle geleceğe taşımak isteyen şirket hissedarları, şirketin büyüme hedeflerini daha kısa vadede yakalamak için, uluslararası ölçekteki ticari işbirliği tekliflerini değerlendirme kararı almıştır. İç pazarda olduğu kadar uluslararası pazardaki büyüme ivmesini yukarı çekecek stratejik ortaklık amaçlayan bu açılım, Keskinoğlu’nun azınlık hissesinin satılmasına yöneliktir. Keskinoğlu ailesinin şirketin ana hissedarı olarak kalmasını gözeten bu işbirliğinin, Keskinoğlu’nun yüksek potansiyeline katkıda bulunması beklenmektedir.

 

Keskinoğlu Şirketler Grubu, gelişimi ve büyümeyi destekleyecek olası işbirliklerini değerlendireceği bu süreçte de, 52 yıldır olduğu gibi faaliyet gösterdiği tüm alanlardaki çalışmalarını ve yatırımlarını aralıksız şekilde sürdürmeye devam edecektir. Yılın ikinci yarısında netleşmesi hedeflenen stratejik ortaklık süreciyle ilgili gelişmeler, ilerleyen dönemlerde kamuoyuyla paylaşılmaya devam edilecektir.

 

Saygılarımızla,

 

Fevzi Keskinoğlu

Yönetim Kurulu Başkanı

Keskinoğlu Şirketler Grubu


Yazan - 18 Mart 2015. Kategori MANŞET, KÜMES HAYVANCILIĞI, EKONOMİ, HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oy
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x