Keskinoğlu, TAVVUK için franchise vermeye başladı, 2015’de 100 mağazaya ulaşacak!

3 Nisan 2013. 14:23

DSC_0334Keskinoğlu’nun açtığı 5 TAVVUK restorandan sonra ilk franchise şube 15 Nisan’da İstanbul Sarıyer’de faaliyete başlıyor. 2013 ortasına kadar VIALAND, AXIS ve ZORLU AVM’de 3 mağazayı da kendisi açarak toplam 9 noktaya ulaşacak olan Keskinoğlu, 20 şube hedeflediği 2013’de franchise bedelini 35 bin Euro olarak belirledi.

 

Bu sene 50. yılını kutlayan Keskinoğlu, TAVVUK restoranlar zincirini 2013’de 20 mağazaya ulaştıracak. Türkiye’den dünyaya açılan uluslararası bir marka yaratma misyonuyla yola çıkan Keskinoğlu, 2,5 yıldır TAVVUK için 500’ün üzerinde franchise talebi aldıklarını, ancak markanın oturması ve yatırımcıya daha karlı bir işletme sunabilmek için beklediklerini ifade etti. Bu süreçte titiz ve seçici davranan Keskinoğlu, ilk franchise şubesini 15 Nisan’da İstanbul Sarıyer’de açıyor. 100 m²’lik bir TAVVUK restoranın ilk yatırım maliyetini ortalama 300 bin TL olarak açıklayan Keskinoğlu, franchise bedelini de 35 bin Euro olarak belirledi. Franchise sahibi ayrıca aylık net ciro üzerinden % 4 royalty ve % 1 reklam bedeli ödeyecek.

 

5627TAVVUK’ta sunulan her yemeğin arkasında; piliç etinden soslara kadar yüzde 100 korunan gıda güvenlik zinciri ve 50 yıllık Keskinoğlu uzmanlığı olduğunun altını çizen, Keskinoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi ve Pazarlama Grup Başkanı Keskin Keskinoğlu, “İlk restoranımızı 2010’da açtığımızda bizim için yeni bir sektöre girmiştik. Tüketici beklentilerini ve sektörü anlamak için ağır ama istikrarlı adımlarla ilerlemek istedik. Her yaptığımız işte sağlığı işimizin merkezine oturttuğumuz için hızlı yemeğin de sağlıklı olabileceğini göstermek istedik. Bunun için çalıştık ve başardık. Bu farklı olma gayretimiz sonucu, restoranlarımızda piliç ızgara, tavuk çevirme, saray usulü beğendili tavuk döner ve yemek sonrası Türk usulü demleme çay ikram ediyoruz. Sunumda porselen tabak, metal çatal kaşık kullanıyoruz. 2 yılda 4 milyon dolarlık bir yatırım yaparak, alt yapı çalışmalarımızı tamamladık ve franchise sürecini hızlandırdık. Şimdiye kadar önceliğimiz yatırımcılar ve tüketicilerimiz için en iyi bileşeni oluşturmaktı, 2,5 yıl en ince detayına kadar bu planlamayı yaptık. Artık herşey hazır. Var olan 5 mağazamıza ek olarak önümüzdeki 2 ay içerisinde, İstanbul’da Eyüp VIALAND AVM, Kağıthane AXIS AVM ve ZORLU AVM’deki mağazalar ve Sarıyer’deki franchise şubemizle 4 mağaza açıyoruz. Franchise için İstanbul’da öncelik verdiğimiz bölgeler; Beşiktaş, Bağdat Caddesi, Kadıköy, Bakırköy, Taksim İstiklal Caddesi, Gaziosmanpaşa, Avcılar, Maltepe ve Pendik. Diğer iller ise Ankara, Bursa, İzmir, İzmit, Antalya, Konya, Adana, Antep, Tokat, Kırıkkale ve Antakya” dedi.


Diğer Haberler:
Edirne Damızlık Üretim Merkezi Olacak...
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x