Keskinoğlu,Vergi ve İhracatta Rekor Kırdı


Keskinoğlu, vergi ve ihracatta rekor kırarak Manisa’yı bir kez daha başarıyla temsil etti, OSB’de düzenlenen törende 2 ödül aldı…

2011 yılında gerçekleştirdiği 75 milyon dolarlık ihracatla Manisa İhracat Şampiyonları Ödül Töreni’nde, Manisa ilinden  tarım  sektöründe en fazla ihracat yapan firma olarak ilk ödülünü alan Keskinoğlu, Manisa İli Kurumlar ve Gelirler Vergisi Rekortmenleri Ödül Töreni’nde ise kurumlar vergisi dalında ödüle layık görüldü.

Beyaz et sektöründe ihracat öncüsü olan Keskinoğlu Şirketler Grubu, Mart başında gerçekleşen ve Şubat ayı ihracat rakamlarının açıklandığı “Manisa İhracat Şampiyonları”  töreninde Manisa ilinden  tarım  sektöründe en fazla ihracat yapan firma ödülünü bu yıl da alarak sektöründeki öncülüğünü sürdürdü. Manisa OSB Lojistik Merkezi’nde düzenlenen törene Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Manisa milletvekilleri Hüseyin Tanrıverdi, Recai Berber, Uğur Aydemir, Muzaffer Yurtaş, Selçuk Özdağ, İzmir milletvekili Mehmet Ali Susam, Manisa Valisi Halil İbrahim Daşöz, Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün, TÎM Başkanı Mehmet Büyükekşi, Manisa ve İzmirli sanayiciler ile ihracatçılar katıldı.

Keskinoğlu Şirketler Grubu, aynı gün “Manisa İli Kurumlar ve Gelirler Vergisi Rekortmenleri Ödül Töreni”nde de kurumlar vergisi dalında ödüle layık görüldü. Keskinoğlu Şirketler Grubu adına ödülleri Gelirler İdaresi Başkanı Mehmet Kilci ve Ege İhracatçılar Birliği Koordinatör Başkanı Mustafa Türkmenoğlu’ndan alan Yönetim Kurulu Üyesi ve Pazarlama Grup Başkanı Keskin Keskinoğlu, “Grubum adına bu ödülleri almaya layık görüldüğümüz için büyük gurur duyuyorum. Manisa’nın büyüme sürecinde bir payımız olmasından dolayı çok mutluyum. Bölge firmaları olarak Türkiye ölçeğinde ihracatta çok daha büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Keskinoğlu olarak 2012’deki hedeflerimiz çok daha büyük, bu ödülleri almanın gururu kadar sorumluluğunu da taşıyoruz. Ülkemize olan katkımız her geçen yıl daha da artacak. Şu anda Türkiye’yi 75’i aşkın ülkede temsil ediyoruz, hedefimiz global bir marka olarak tüm dünyada Türkiye’yi daha üst sıralara taşımak. Son olarak bizi bu ödüllere layık gören herkese Keskinoğlu adına teşekkürlerimi sunarım” dedi.  

Keskinoğlu Şirketler Grubu, şu anda Amerika, Almanya, Abu Dhabi, Azerbaycan, Arnavutluk, Bosna Hersek, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Çin, Danimarka, Dubai, G.Afrika, Gine, Gürcistan, Hong Kong, Irak, İngiltere, İsviçre, İsrail, İsveç, Japonya, Katar, Kanada, Kıbrıs, Kosova, Kuveyt, Malezya, Maldivler, Mayotte Adaları, Makedonya, Norveç, Rusya, Singapur, Suudi Arabistan, Soçi, Özbekistan, Tacikistan, Ukrayna, Türkmenistan, Yemen ve KKTC’ye ihracat gerçekleştiriyor.

 


DİĞER HABERLER
TÜSODER Gıda Kom. Bşk. Vet. Dr. Can DEMİR, Uyarıyor;
26 Mart 2012. 12:20
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x