5. Safety Konferansı,


unnamed

 

 

 

5. Safety Konferansı,

 

 

Türkiye’de İş sağlığı ve güvenliği sektörlerinin bir numaralı buluşma platformu olan SHF Safety&Health Fuarı bu sene alanındaki en başarılı etkinliklerden biri olan Safety Konferansı’na 5.kez ev sahipliği yapacak.

 

 

İş sağlığı ve güvenliği sektörlerini bir araya getiren en önemli organizasyonlardan Safety Konferansı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB) desteğiyle 23-24 Eylül 2016 tarihlerinde SHF Fuarı’nın 2. ve 3. günleri ile eş zamanlı olarak 5. kez gerçekleşecektir.

 

 

5. Safety Konferansı, sektör ile ilgili tüm kesimleri, sektör firmalarını, kamu kurum ve kuruluşlarını, sektör temsilcilerini, akademisyenleri, sivil toplum kuruluşlarını ve ilgili profesyonelleri bir araya getirerek, bilgi birikimlerinin ve deneyimlerinin paylaşıldığı bir platform oluşturmaktadır.

 

 

Bu platform Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının (ÇSGB) önemli desteğiyle planlanmakta ve düzenlenmektedir. Safety Konferans’ında değerlendirilecek konular; Kamu’da İSG, Kişisel Koruyucu Donanımlar (KKD), İSG Eğitimleri (Mesleki Eğitim ve Zorunlu İSG Eğitimleri), İSG Katip Yeni Uygulamaları, Sorunları ve Çözüm Uygulamaları üzerine olacaktır.
5. Safety Konferansı Hedefi ve Programı

 

 

5.si düzenlenen Safety Konferansında ana hedefler, iş sağlığı ve güvenliği ürün, hizmet ve çözümleri ile ilgili sorunları paylaşmak ve çözümler üretmek, sektörün pozitif gelişimi doğrultusunda adımlar atmak, sektörde kalite bilincinin yükselmesini sağlamak şeklinde özetlenebilir.

 

 

5. Safety Konferansı’nın ilan edilen programı aşağıda gibi olacaktır:

 

 

23 Eylül Cuma

10:00 – 12:30

İş Sağlığı ve Güvenliğinde Eğitimleri
Mesleki Eğitim ve Zorunlu İSG Eğitimleri
14:30 – 17:00

İSG KATİP
Yeni uygulamaları, Sorunlar ve Çözüm Uygulamaları
24 Eylül Cumartesi

10.30 – 12.30

Kamuda İş Sağlığı ve Güvenliği
Kamuda Personel Yönetimi ile Bütçeleme
Kamuda İSG Kanunun ve Risk Değerlendirmesi
14:00 – 17:00
Kişisel Koruyucu Donanımlar (KKD)
KKD İş yerlerinde seçimi ve doğru Kullanımı

Ücretsiz online davetiye ve ayrıntılı bilgi için: www.shffuari.com


Yazan - 16 Eylül 2016. Kategori MANŞET, EKONOMİ, SAĞLIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oy
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x