Kontrollab ile Bureau Veritas Güçbirliği


Ülkemizin önemli gıda laboratuvarlarından Kontrollab ile Dünya markası   Bureau Veritas güçbirliği ve nihai devir sözleşmesini Ocak 2012’de yapmak üzere,devir işlemleri süreci detay planı ön sözleşmesini imzaladı.

Bu konuda bir açıklama yapan Kontrollab yetkilisi Dr.Can Demir şu açıklamayı yaptı:

“KONTROLLAB Gıda Laboratuvarı 2006 yılından beri, ISO 17020 Akreditasyon Kapsamında Muayene Kuruluşu olarak ve ayrıca Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından yetkili ve ISO 17025’ten Akredite Gıda Kontrol Laboratuvarı olarak gıda sektöründe hizmet verme çalışmalarımıza uluslararası alanda da varlığımızı genişletmek ve faaliyet kapsamımızı güçlendirmek ve bu gücümüzü tüketici güvenliği ile gıda üretimi başta olmak üzere görev alanımızda farklılığımızı siz dostlarımıza ve müşterilerimize katkıda bulunmak maksadı ile bugünden geçerli olarak, sizlerin yakından tanıdığı Dünya markası olan BUREAU VERİTAS ile güç birliği ve nihai devir teslim sözleşmesini (Ocak 2012)  yapmak üzere, devir işlemleri süreci detay planı ön sözleşmesini imzalamış bulunmaktayız.

Mevcut görevlerim devam etmekte olup, yeni başladığım BUREAU VERİTAS çatısı altında Gıda Operasyon Müdürü olarak görev atamam yapılmıştır. Bu çatı altında daha da güçlenerek sizlere hizmet vermek için yola çıktık.

Kurban Bayramınızı kutlar, gıda ailesinin ve kamuoyunun bilgisine sunarız.

DİĞER HABERLER
i TRT'nin unutulmayan spikerlerinden Mesut Mertcan hayatını kaybetti

Bureau Veritas

Yüz yılı aşkın bir geçmişe sahip danışmanlık şirketi Bureau Veritas, 14 yıldan beri Türkiye’de de hizmet veriyor. Şirketin faaliyetlerini, organizasyon yapısını ve gelecek için hedeflerini İnsan Kaynakları Sorumlusu Burcu Özcaner açıkladı.

Bureau Veritas Türkiye’de hangi alanlarda hizmet veriyor?

Bureau Veritas Türkiye, 1990 yılından beri faaliyet göstermekte olup, yüz yılı aşkın uluslararası deneyimin birikimiyle teknik denetim, risk önleme, ürün, proses ve yönetim sistemleri değerlendirme ve belgelendirme konularında hizmet veriyor.

Bureau Veritas Türkiye, 160 kişilik uzman mühendis kadrosu ve Türkiye ile Hazar Denizi ülkelerinde (Azerbaycan, Kazakistan) yedi ofisiyle sektörünün en büyük ve güvenilir kuruluşu olarak çalışmalarını genişleyen bir coğrafyada sürdürüyor. Bureau Veritas Türkiye, grubumuzun uluslararası organizasyon ve birikiminden de faydalanarak imalat, ticaret ve hizmet sektörlerinde tasarımdan son tüketiciye kadar uzanan tüm etkinlik ve süreçleri kapsayacak şekilde hizmet veriyor.

Bureau Veritas Türkiye’nin bünyesinde bağımsız bir şirket olarak kalite, çevre, sağlık, güvenlik, otomotiv, havacılık ve gıda standartları üzerine sistem belgelendirme hizmetleri veren BVQI şirketi de bulunuyor. BVQI, Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı’nın (EFQM) aktif bir üyesi. 2003 yılında Türk Akreditasyon kurumunca (TURKAK) akredite edildi.

DİĞER HABERLER
Organik besinlere dair bilinmesi gerekenler

 


5 Kasım 2011. 09:36
0 0 Oylar
Okuyucu puanı:
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x