Köpek Balığı Eti Kanser Tedavisinde


AK Parti Mersin Milletvekili Kürşad Tüzmen’in “Köpek balığı eti yiyerek şifa buluyorum” sözleri üzerine balıkçılar köpek balığı satmaya başladı.
 
AK Parti Mersin Milletvekili Kürşad Tüzmen’in cilt kanseri (melanom) olduğu ortaya çıkınca kanseri yenmek için her yolu denemesi kanser hastalarına örnek oluyor. Tüzmen’in bir açıklamasında “Köpek balığı eti yiyerek şifa buluyorum” sözleri üzerine balıkçılar köpek balığı satmaya başladı.
 

Dünya üzerinde kanser olmayan tek canlı olan köpek balığı son dönemde kanser hastalarının ilgisini çekmeye başladı. Kanser hastalığına yakalanan ve bu hastalığı yenmek için her yolu deneyen hastalar AK Parti Mersin Milletvekili Kürşad Tüzmen’in kanseri yenmek için köpek balığı eti yediğini söylemesi üzerine bu yolu da denemeye başladılar.

Aksaray Balık Pazarı’nda köpek balığına talebin artması üzerine balıkçılar balık tezgahlarına köpek balığı getirmeye başladı. Son dönemde köpek balığına talebin artması üzerine köpek balığı getirdiklerini söyleyen Aksaraylı balıkçı Mustafa Harç, “Tezgahlara köpek balığını daha önce dikkat çekmek ve sergilemek için arada bir getiriyorduk.Ancak, son dönemde köpek balığı eti istenmeye başlanınca şimdi satmak için getiriyoruz. Köpek balığı isteyenlerden bazıları, eski Bakan Kürşad Tüzmen’in köpek balığı etinin kansere iyi geldiğini söylediğini, bu nedenle kanser tedavisi gören yakınlarına köpek balığı aldıklarını söylediler. Talep olmaya devam ederse bundan sonra da köpek balığı getirmeye devam edeceğiz. Hamsiyi dört liradan köpek balığınının kilosunu 20 liradan satıyoruz” dedi.

DİĞER HABERLER
Villa Fiyatına Ton Balığı

Eski Devlet Bakanı Kürşat Tüzmen Fox Tv’de  yaptığı açıklama ile ilgi odağı olmuştu.Tüzmen’in o haberine bir göz atalım;

Kanseri köpek balığı eti yiyerek yendi

Meclis’te verdiği suşi partileri ve renkli kişiliği ile ön plana çıkan Kürşad Tüzmen, canlı yayında FOX TV’nin konuğu oldu.

Devlet eski Bakanı, AK Parti Mersin Milletvekili ve eski ülkücü Kürşad Tüzmen FOX TV’nin canlı yayınında kanseri nasıl yendiğini anlattı.

Daha çok yapmış olduğu çıkışlarla ve katıldığı ilginç organizasyonlarla ön planan çıkan Tüzmen, Avusturalyalı bir bilimadamı tarafından hazırlanan bir ilaca kobaylık yaptığını belirterek ”Bu ilaç birkaç yerde denendi ama, Dünya Sağlık örgütü tarafından onaylanan bir ilaç değil. Ama ben onu kullanıyorum. Ben risk almayı severim. Ama hesaplı riskler alırım. Ben iyi geldiğine inanıyorum. Bu aşamada İnanmak önemli” ifaderlerini kullandı.

Dünya üzerinde kansere yakalanmayan tek hayvanın köpek balığı olduğunu dile getiren Tüzmen, hastalığını yenmek için köpek balığı etinden faydalandığını da belirtti.


1 Kasım 2010. 20:36
0 0 Oylar
Okuyucu puanı:
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x